Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Basketbola dimantraktuves Liepājā

Jūnija vidū četru dienu garumā Liepājas Olimpiskā centra (LOC) jumta izturību testēja pamatīga jaunības maksimālisma un talanta deva. ”Kristapa Porziņģa jauno talantu nometne” uzņēma 17 jaunus un ambiciozus basketbolistus no dažādām Latvijas pilsētām, arī Igaunijas un Ukrainas.

Basketbola dimantraktuves Liepājā
Kristaps Porziņģis Liepājai dāvājis vairākus āra basketbola laukumus, bet cer, ka daļa jauno sportistu aizspēlēsies līdz pavisam citiem laukumiem, citām līgam, arēnām un profesionāļu līgumiem. Viņa iniciētā jauno talantu nometne Liepājā noris jau piekto reizi. (Foto: Mikus Kļaviņš)
Kristaps Porziņģis Liepājai dāvājis vairākus āra basketbola laukumus, bet cer, ka daļa jauno sportistu aizspēlēsies līdz pavisam citiem laukumiem, citām līgam, arēnām un profesionāļu līgumiem. Viņa iniciētā jauno talantu nometne Liepājā noris jau piekto reizi. (Foto: Mikus Kļaviņš)
06.08.2022 06:00

Roberts Džeriņš

Laikraksta "Kurzemes Vārds" pielikums "Liepāja sporto"

15 gadus vecā gulbenieša Adriana Andževa acīs pēc nometnē piedzīvotā iedegusies uguntiņa, un viņš neslēpj, ka cer kādu dienu aizspēlēties līdz pat NBA zvaigznes K. Porziņģa līmenim. Bet jūlijā daudzpusīgas nodarbības jaunajiem Liepājas basketbolistiem rīkoja liepājnieks un profesionāls basketbolists Mareks Mejeris.

Četras dienas profesionāļa apavos

Uz nometni īpašu organizatoru ielūgumu bija saņēmuši 17 dalībnieki, kuru vidū atrodami arī vairāki Liepājas jaunie talanti, bet akcentu rīkotāji neliek uz kādiem lokāli ģeogrāfiskiem kritērijiem vai nākotnes prospektu, tā vietā pasākums tendēts uz visas Latvijas talantīgāko jauniešu motivēšanu un centieniem iepazīstināt viņus ar profesionāla sportista reālo dzīvi, treniņu režīmu un visu to, kas savas nogulsnes atstāj viņpus prožektoru gaismām.

Talants drūzmējās ne vien spēlētāju rindās, bet arī treneru kolektīvā. Par nometnes galveno treneri šoreiz izraudzīts svaigi līdz olimpiskajam zeltam Latvijas 3×3 basketbola izlasi aizvedušais Raimonds Feldmanis (no labās). Foto: Mikus Kļaviņš

”Mūsu vadmotīvi ir iepazīstināt jaunos, talantīgos basketbolistus ar to, kā reāli izskatās profesionāla basketbolista ikdiena. Katru dienu aizvadījām divus treniņus – gan fiziskos, gan basketbola, veicām dažādus testus, papildus vēl rīkojām seminārus par tematiem, bez kuriem profesionāla sportista dzīve mūsdienas nav iedomājama, piemēram, sociālo mediju lietošanu, veselīga dzīvesveida piekopšanu tieši no profesionāļa perspektīvas, tāpat arī video treniņš un analīze, lai padziļinātāk palūkotu, kā darbojas profesionālas komandas mehānisms laukumā un kā griežas katrs tās zobrats,” skaidro viens no nometnes rīkotājiem Artūrs Šēnhofs.

Tradīcijas aizmetņi

Lai gan divus pēdējos gadus pavadīja pandēmijas tiražēts klusums teju visās dzīves jomās, tādējādi gaužām loģiski arī šādu nometņu norise nebija iespējama, tiklīdz durvis uz fizisko pasauli atkal atvērās, komanda ķērusies pie darba, un šī kļuva jau par piekto pēc K. Porziņģa iniciatīvas rīkoto talantu nometni, iespējams, ļaujot domāt jau par pasākuma tradīcijas raksturu.

Savukārt lai aptvertu pēc iespējas plašāku jauno basketbolistu loku, katru reizi caurmērā aicināti citi sportisti.

Pēc organizatoru paustā, nometnes mērķis nav ārzemju skautiem atrādīt jauno sportistu, lai gan tas, ka kāds vārds iekļūst kādā blociņā, protams, nav arī kategoriski izslēdzams.

”Mums krietni svarīgāka ir šo pašu zēnu motivācija un ambīcijas. Apziņa, ka tevi novērtē, ka visi izlietie sviedri ir ko vērti. Ka, ja pats esi gatavs nopietni strādāt, ir cilvēki, kas tevī ieguldīsies.

Neviens jau pēc četrām dienām uzreiz augstāk nelec un precīzāk nemet, tik vienkārši dzīvē nekas nenotiek, bet morālais lēciens, motivācija, iedvesma – tas ir tas nosacīti taustāmais rezultāts,” norāda A. Šēnhofs.

Cer aizkacēt Porziņģa līmeni

Šoreiz aicinājumu piedalīties saņēmuši 2007., 2008. un 2009. gadā dzimuši jaunskungi, kuri ikdienā pārstāv komandas Jelgavā, Valmierā, Rīgā, Liepājā un Gulbenē, kā arī divi zēni no Igaunijas un viens ukrainis.

Adrians Andževs, Gulbenes jaunais basketbolists, kurš šogad arī izpelnījies pirmo izsaukumu karjerā uz Latvijas jaunatnes izlasi, neslēpj, ka par uzaicinājumu uz šo nometni bijis pārsteigts.

”Biju patīkami pārsteigts, ka esmu izvēlēts dalībai tik augsta līmeņa nometnē. Tas noticis pirmo reizi,” viņš atklāj.

Profesionālas basketbola komandas treniņu ritms gan pārlieku lielas problēmas gulbenietiem nesagādāja. ”Tāda režīma treniņu ikdienu nekad nebiju piedzīvojis, tas profesionāļu ritms ir kas pavisam savādāks, bet patiesībā jau tik ārkārtīgi grūts tas nemaz nebija, domāju, mierīgi varētu tā arī turpināt vēl un vēl. Nometne ātri beidzās, gribējās palikt ilgāk,” iespaidos dalās A. Andževs.

”Varbūt ne tīri kādi spēles elementi, bet tādas specifiskas lietas, kam būtu jāpievērš uzmanība ārpus laukuma un ģērbtuvēm, bija jaunums. Piemēram, cik ļoti svarīgs ir miegs, par to tā īpaši nebiju domājis. Arī disciplīna vispārīgi, profesionāls sportists kā dzīvesveids. Piemēram, kaut tas vien, ka vismaz stundu pirms miega vēlams atturēties no viedierīcēm – to grasos ieviest arī savā dzīvē jau tagad,” jaunais basketbolists stāsta.

Nometnes noslēdzošajā dienā uz garāku sarunu ar dalībniekiem ieradās arī K. Porziņģis. ”Bija iespēja pa visiem kopā pamētāt bumbu iepriekš, bet tā dziļāk parunāt nesanāca, tāpēc gaidīju to mirkli. Redzēju, kādā līmenī viņš darbojas. Domāju, kādu dienu es to noteikti varētu sasniegt, tomēr arī apzinos, ka līdz tam vēl ļoti tāls ceļš ejams, ļoti daudz darba jāieliek, un šāda nometne ir labs pieturpunkts tā virzienā,” skaidro A. Andževs.

Stāsta par mentālo pārliecību

Liepājas basketbolists Mareks Mejeris piedalījās iedvesmojoša un praktiska treniņcikla rīkošanā un vadīšanā Liepājas Sporta spēļu skolas U16 un U17 vecuma grupu komandām (2006. un 2007. gadā dzimušie puiši), informēja viens no treniņcikla iniciatoriem Artūrs Raudziņš.

Vispirms Liepājas Olimpiskajā centrā otrdienas vakarā norisēja izglītojoša lekcija par tēmu: ”Kā paaugstināt pārliecību basketbolā?”, kuru vadīja organizācijas ”371” mentālais treneris Artūrs Raudziņš. Lekcijā stāstīto no personīgās pieredzes papildināja Mareks Mejeris.

Basketbola meistarklasē uz Liepājas Olimpiskā centra zāles dēļiem M. Mejeris demonstrēja dažādus vingrinājumus, kā arī sniedza padomus, kas balstīti uz viņa nu jau 12 gadus ilgo profesionālo karjeru. Foto: Aiga Veisa

Jaunie basketbolisti uzzināja, cik liela loma sekmju gūšanā sportā un dzīvē ir zemapziņai, arī to, kādiem paņēmieniem noskaņoties, lai gūtu panākumus. Starp galvenajām tehnikām, par kurām tika klāstīts lekcijā, bija vizualizācija un iztēles attīstīšana – plaši pielietotas mentālās metodes labāko sportistu vidū.

Treniņcikls turpinājās ar basketbola meistarklasi, kur uz Liepājas Olimpiskā centra zāles dēļiem M. Mejeris demonstrēja dažādus vingrinājumus, kā arī sniedza padomus, kas balstīti uz viņa nu jau 12 gadus ilgo profesionālo karjeru.

”Centos nodot tālāk pēc iespējas vairāk no gūtās pieredzes. Runājot par mentālo sagatavotību un spēju būt pārliecinātam, tamlīdzīgas zināšanas man pašam būtu noderējušas, kad atrados junioru vecumā.

Tāpēc šķita būtiski par to runāt ar tagadējo pusaudžu vecuma paaudzi, lai viņu ceļš līdz savu vēlmju sasniegšanai būtu efektīvāks. Liepāja galu galā ir arī mana pilsēta, un šādu pasākumu rīkošana ir veids, kādā varu tai palīdzēt,” komentēja M. Mejeris.

A. Raudziņš: ”Mareks ir stabila vērtība, kuru Eiropas basketbolā atpazīst kā inteliģentu un meistarīgu spēlētāju. Vienlaikus viņam ir arī pirmklasīga personība, tādēļ liepājniekiem ir pamats lepoties, ka tāds sportists nes pilsētas vārdu pasaulē.

Ar Liepājas jaunajiem basketbolistiem īstenotajā divu dienu treniņciklā akcentējām, ka augsta līmeņa panākumiem nepietiek tikai ar fizisko darbu, no svara ir arī mentālā sagatavotība. Ceram, ka sarūpējām vajadzīgo impulsu, lai puiši būtu motivēti aizvadīt produktīvu atlikušo vasaru.”

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz