Otrdiena, 21. maijs Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

BK “Grobiņa” decembri noslēdza bez uzvarām

“Ramirent” Nacionālās basketbola līgas Rietumu zonas regulārā turnīra spēlē BK “Grobiņa” ar 77:96 (17:30, 18:26, 25:18, 17:22) savā laukumā piekāpās “Spars/Ventspils Augstskola”. Dzērvēm šis bija piektais zaudējums pēc kārtas.

03.01.2024 06:00

Grobiņnieki decembrī aizvadīja piecas spēles un visās laukumu pameta zaudētāja statusā. Visas neveiksmes turklāt bija ar lielu punktu starpību, vienīgi pēdējā mačā tas nesasniedza 20 punktus.

Pēdējais panākums mūsējiem datēts ar 26. novembri, kad viesos tika nolauzta turnīra pastarīša BK “Talsi” pretestība.

Mačā pret ventspilniekiem grobiņnieki ne reizes nepabija vadībā, turklāt viesi jau pirmās ceturtdaļas vidū sasniedza pārsvaru, kas bija lielāks par desmit punktiem, savukārt pēc nospēlētām 16. minūtēm oponenti panāca plus 29 (52:23).

Laukuma saimnieki līdz ceturtās ceturtdaļas vidum trīs reizes vēl pietuvojās līdz 12 punktu deficītam, tomēr galotnē viesi atkal ievirzīja maču sev krietni drošākā gultnē un izcīnīja septīto uzvaru sezonā.

Viens no zaudējuma iemesliem bija mājinieku lielais kļūdu skaits (24:13), kā arī pretinieku augstāks rādītājs pārtvertajās bumbās (16:9). Rezultatīvākais dienvidkurzemnieku rindās ar 21 punktu bija Viesturs Birsāns.

BK “Grobiņa” LBL2 Rietumu zonas turnīra tabulā ar iekrātām divām uzvarām 12 mačos atrodas 8. vietā. Grobiņniekiem janvārī paredzētas trīs spēles, no kurām divas būs jāaizvada izbraukumā.

Nākamā cīņa mūsējiem ieplānota 10. janvārī viesos pret vienu pozīciju augstāk esošo “DSN/Turība”. Pirmā apļa spēlē dzērves savā laukumā zaudēja ar 89:99.