Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

Spraigas cīņas vasaras ielu basketbolā

08.07.2010 12:59

Trešdien, 7. jūlijā, stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra norisinājās trešais vasaras ielu basketbola čempionāta posms, kas kopumā pulcēja 41 komandu, tādējādi noskaidrojot uzvarētājus sešās vecuma grupās.

Lielākā daļa komandas 3.posmā bija jau iepriekš startējušie, taču vairāki spēcīgi basketbolisti nāca klāt arī šajā posmā. Jau trešo uzvaru līdz šim trijos aizvadītajos čempionāta posmos U-13 vecuma grupā izcīnīja komanda ”Fermeri”, aiz sevis 2. un 3. vietā atstājot, attiecīgi, ”Desaiņus” un ”Asos Čeburekus”.

U-99 meitenēm šoreiz startēja tikai divas komandas un otro posmu pēc kārtas par uzvarētājām kļuva ”Bitīt matos” basketbolistes. Godpilno 2. vietu izcīnīja ”Zaķenes”, kuras joprojām aktīvi iesaistās cīņā par kopvērtējuma augstāko pakāpienu.

Vīriešiem cīņas bija pietiekami spraigas un šajā posmā komandai ”Kuldīgas kreilis” izdevās gāzt no troņa iepriekšējo divu posmu uzvarētājus ”Gateris” basketbolistus, atstājot tos 2. vietā. 3. pozīciju izcīnīja vēl vieni jaunpienācēji ar visai amizantu komandas nosaukumu ”Uzēd zemi”.

Visbeidzot, MIX grupā otro uzvaru pēc kārtas izcīnīja komanda ”Keksiņi”, tādējādi čempionāta kopvērtējumu šajā grupā padarot vēl interesantāku. 2. vietu izcīnīja ”Punkti nāk uz MIX”, bet 3. pozīcijā ierindojās ”Līvas Kapi 1”.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī trešais finālists tālmetiena konkursam un par šī posma trāpīgāko snaiperi kļuva Gatis Jagmins, kurš uzvaru izcīnīja ne tikai tālmetienu konkursā, bet arī ar savu komandu savā vecuma grupā, gūstot izšķirošo uzvaras grozu. Galvenajā balvā, kas tiks pasniegta pēdējā posmā, 25. augustā, uzvarētājs saņems dāvanu karti ceļojumam 50 Ls vērtībā no uzņēmuma ”Ap Saule”, kā arī televizoru no ”Electrons & K”.

Līdz ar to, čempionāts jau ir pusē un nākošais posms norisināsies pēc trijām nedēļām, 28. jūlijā. Norises vieta paliek nemainīga – stāvlaukums pie Liepājas Olimpiskā centra. Sākums pulksten 18:00. Pieteikšanās ir iespējama savlaicīgi LOC info centrā, vai arī sacensību norises vietā no pulksten 16:30 līdz 17:00.

3.posma rezultāti:

U-13 zēni
1.vieta ”Fermeri” (Toms Lagzdiņš, Rihards Rusānovs, Dāvids Kokains)
2.vieta ”Desaiņi” (Gustavs Lapiņš, Artūrs Jēčis, Emīls Laivenieks)
3.vieta ”Asie Čebureki” (Renārs Spinga, Rihards Spinga, Jānis Ķudis, Ēriks Cinkus)

U-16 zēni
1.vieta ”Galerts” (Dāvids Gūtmanis, Sandis Cērps, Dāvis Fricbergs)
2.vieta ”Kačoki” (Filips Ķeiris, Jēkabs Bitenieks, Raitis Kalnenieks)
3.vieta ”Traktori” (Jēkabs Paipa, Valters Ķupis, Jānis Konovaļčiks)

U-16 meitenes
1.vieta ”Blondā Laura” (Kitija Bitere, Laura Krieviņa, Sintija Šulme, Elīze Dēnava)
3.vieta ”Šokolāde” (Linda Vaļģe, Diāna Daukste, Agnese Romanova)

U-99 zēni
1.vieta ”Kuldīgas kreilis” (Gatis Jagmins, Artūrs Ķudis, Ainārs Tomašs)
2.vieta ”Gateris” (Artis Ate, Rūdolfs Otto, Jānis Strungs, Kristaps Frīdenbergs)
3.vieta ”Uzēd zemi” (Haralds Liniņš, Dans Radzēvičs, Oskars Liepiņš)

U-99 meitenes
1.vieta ”Bitīt matos” (Laura Pelša, Zane Laumane, Anete Pinstere)
2.vieta ”Zaķenes” (Diāna Daize, Liene Kupalinska, Natālija Leščova, Diāna Bikova)

MIX grupa
1.vieta ”Keksiņi” (Kristīne Bauze, Artūrs Bauze, Kristaps Miglinieks)
2.vieta ”Punkti nāk uz MIX” (Raivis Kalējs, Ģirts Kalve, Ieva Malkevica, Mārtiņš Dejus)
3.vieta ”LK-1” (Alens Timbra, Māris Šliseris, Diāna Daize).