Sestdiena, 18. maijs Inese, Inesis, Ēriks
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Gribu spēlēt izlasē”: BK “Liepāja” audzina nākamo paaudzi

”Ja raugāmies uz ilgtermiņu, ir jāzina, kur smelsimies spēkus arī pēc gadiem pieciem,” tā par ”Nākamās paaudzes” treniņu nometni teic BK ”Liepāja” treneris Arvis Steckis.

“Gribu spēlēt izlasē”: BK “Liepāja” audzina nākamo paaudzi
Centrālais treniņnometnes fokuss bijis uz fizisko sagatavotību. Šo procesu vadījis treneris Aigars Bergsons (centrā), un kā treneri, tā spēlētāji teic – apjomi bija pamatīgi, bet vērtīgi. (Foto: Ģirts Gertsons)
Centrālais treniņnometnes fokuss bijis uz fizisko sagatavotību. Šo procesu vadījis treneris Aigars Bergsons (centrā), un kā treneri, tā spēlētāji teic – apjomi bija pamatīgi, bet vērtīgi. (Foto: Ģirts Gertsons)
03.08.2023 06:00

Roberts Džeriņš

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Kopumā ap 15 basketbolistu, sākot no 13 gadu vecuma un beidzot ar jau līgumu parakstījušiem sportistiem, pavadīja trīs nedēļas intensīvā, profesionālā darba režīmā. ”Tik nopietnā treniņu procesā iesaistīts vēl nebiju. Ir grūti, bet augļus jūtu,” bilst 13 gadus vecais liepājnieks Valters Vītiņš, kurš sapņo spēlēt Latvijas izlasē.

Ko vienā treniņā nepagūsi

BK ”Liepāja” galvenā trenera Artūra Visocka-Rubeņa kolektīvs katru starpsezonu meklē iespējas pastiprināti pievērsties jaunajiem basketbolistiem.

Ja pērn plašāk strādāts ar kluba otro komandu, tad šogad, tā kā vairāki otrās vienības spēlētāji ir jaunatnes izlašu kandidātu lokā, uz ”Nākamās paaudzes” nometni aicināti pat 2009. gadā un vēlāk dzimuši puiši, lai ļautu nogaršot profesionālu treniņu režīmu.

Viņi trīs nedēļas pavadīja, dienu dienā intensīvi strādājot, turklāt plecu pie pleca ar profesionāliem sportistiem.

”Kamēr vīru komanda tiek komplektēta, strādājam ar gados jaunajiem spēlētājiem, kuriem pastiprināti jāpievērš uzmanība gan fiziskās, gan individuālās sagatavotības kontekstā, lai pēc iespējas ātrāk adaptētos pro līmeņa grupai.

Viņi, protams, strādāt sākuši vēl ātrāk, bet nu

esam pievienojuši virkni jauniešu, kurus redzam ilgtermiņā, un uzskatām, ka, pareizi strādājot, viņi sasniegs labu līmeni.

Tāpēc šī grupa nosaukta par ”Nākamo paaudzi”.

Šeit ir spēlētāji, kuriem līdz vajadzīgajam attīstības punktam palikuši divi, kādam trīs vai četri, vai pieci gadi. Mēģinām maksimāli sistemātiski un mērķtiecīgi strādāt, bet tajā pašā laikā nepārspīlējot, jo atšķirības ir diezgan lielas gan anatomiski, gan fiziski un arī mentālās sagatavotības līmenī. Tomēr šeit puiši sastopas ar to, kas viņus sagaida pēc tiem pāris gadiem,” stāsta kluba treneris Arvis Steckis, piebilstot, ka daudziem šķiet, ka profesionālais sports ir tur, kur saņem lielu naudu, bet patiesībā tur apakšā ir smags, grūts darbs – atkal un atkal.

”Nevari spēlētāju padarīt labāku vienā treniņā vai vienā nedēļā – tas ir process, mērķtiecīga metodiska pieeja,” viņš uzsver.

Gaidāms izšķirošs posms

Par kluba uz jaunatni vērsto darbu skaļi runā darbi. ”Ne vien Latvijas bronza ir mūsu trofeja, bet arī Šiliņa, Vanaga, Koha un citu pārcelšanās uz ārzemēm. Tās arī ir mūsu uzvaras, un šobrīd redzam, ka tas nepaliek nepamanīts,” teic A. Steckis.

”Sarežģītu šo darbu padara tas, ka vienam spēlētājam der viens, otram kas pavisam cits, tomēr, grupā strādājot, atsevišķas lietas kaut kur var nonivelēties, ko noteikti negribam. Viens kādu kvalitāti saņem vairāk, viens mazāk, tāpēc

jāatrod veids, kā katram spēlētājam injicēt pareizo devu, lai sportists būtu veiktspējīgs.

Katru gadu uzlabojam šos jēdzienus – plānošana, makrocikls, mezocikls un tā tālāk, līdz katram vienam treniņam atsevišķi un sezonai kopumā,” viņš stāsta.

”Ne vien Latvijas bronza ir mūsu trofeja, bet arī Šiliņa, Vanaga, Koha un citu pārcelšanās uz ārzemēm. Tās arī ir mūsu uzvaras, un šobrīd redzam, ka tas nepaliek nepamanīts,” teic Arvis Steckis. Foto: Ģirts Gertsons

”Vecākie čaļi šeit ir ap 20 gadus veci, jaunākajiem knapi 14 – tieši viņiem priekšā vēl tāds sarežģīts vecums. Nevienu pāragri negribētu celt ļoti augstu, bet ne par vienu arī teikt, ka būtu neiespējami sasniegt pro līmeni.

Daudz kas atkarīgs no mūsu pašu pedagoģiskā darba – kā viņi ies cauri visiem cikliem –, jo ir vēl vesels posms, pusotrs, kam jāiziet cauri cilvēka attīstībā. Ne tikai fiziski vai basketbola ziņā, bet tieši kā cilvēkam jāizaug.

Lai veidotu kaut kādu basketbola taktiku, vajadzīgi kā mazie, tā garie spēlētāji, aizsargi, metēji, un pilnīgi noteikti nepietiek ar šo vienu īpašību. Pirms tam nāk fiziskā sagatavotība, tad tehniskā sagatavotība un tikai pēc tam taktiskā un psiholoģiskā sagatavotība un, ja kāds no šiem četriem komponentiem buksē, ir diezgan grūti sasniegt augstu līmeni. Pakāpeniski liekam klāt visās jomās,” skaidro treneris.

Soli priekšā

”Šeit esam aicinājuši labākos spēlētājus no jauniešu komandām un trīs nedēļu garumā esam produktīvi pastrādājuši. Lielākais uzsvars bija uz fizisko sagatavotību, Aigars Bergsons sagatavoja labu plānu, diezgan lielā apjomā. Protams, uz tehnisko sagatavotību, arī individuālo un grupu taktiku.

Domāju, jaunie spēlētāji daudz ieguva.

Vairākiem treniņiem pievienojās Kristiāns Šulcs, Roberts Freimanis, arī no viņiem varēja smelt pieredzi. Tāpat šajā laikā varējām dziļāk papētīt vairākus jaunos spēlētājus no citiem reģioniem, kuri gan paši bija izrādījuši iniciatīvu, gan arī mēs uzrunājām. Viņiem bija iespēja atrādīties, iegūt pieredzi un varbūt pastāstīt par ”Liepājas” darbu savos novados, pat ja viņi nepārcelsies uz šejieni.

Gribu uzteikt komandu, jo ļoti produktīvi un kvalitatīvi pastrādāts, daudz ieguldīts šajos jauniešos, un esmu drošs, ka rezultāti neizpaliks,” savukārt norāda kluba galvenais treneris.

”Mums jādomā par ilgtermiņu. Latvijā spēlētāji neslēdz garus līgumus, tāpat ir liela migrācija, staigāšana, kas, protams, ir tikai normāla situācija, ja runājam par jauniem cilvēkiem.

Nevaram piespiest cilvēku, kurš vēlas mainīt vidi, palikt šeit.

Varam radīt vidi, kuru negribas mainīt, bet skaidrs, ka tas vienmēr ir subjektīvi. Līdz ar to mums jābūt rezervēm, ilgtermiņa vīzijai. Šī ir tā vide, kur spēlētājus jaunā vecumā ievilkt mazliet iekšā, pastrādāt, iepazīstināt.

Līdzīgi darbojās citi klubi, bet atļaujos uzskatīt, ka esam par kādu soli priekšā, jo nereti jauni basketbolisti paši meklē ceļus, kā nokļūt pie mums. Turklāt mēs, kluba treneri, paši līdz ausīm esam jaunatnes basketbolā, katrs trenē vienu vai vairākas komandas un redzam to situāciju no iekšpuses,” atklāj A. Steckis.

”Tieši šāda ”Nākamās paaudzes” nometne un fiziskās sagatavotības nometne, ko rīkojām jūnijā, kā arī tāda sistemātiska sekošana līdzi visu posmu treneru izaugsmei ir tas, kas ”Liepāju” atšķir. Domāju, esam uz pareizā ceļa, cenšamies šo sistēmu attīstīt un radīt ļoti kvalitatīvu procesu,” piebilst A. Visockis-Rubenis.

Radīt degsmi

Bieži vien problēmas ar motivāciju sākas vecuma posmā, kad jāpārslēdzas uz profesionālas ievirzes treniņu režīmu, uzskata LSSS direktors Guntars Kikučs.

”Tieši tāpēc pieaicinām jaunos, lai veidotu degsmi, jo, ja pats to līdz galam nealksti, ir grūti motivēt sportā profesionālā virzienā. Nereti, kad sākas pavisam nopietna režīma treniņi, dzirdam tādas aptuveni ”vai man to vajag” domas.

Jauniešiem gribas rezultātu uzreiz un tagad, bet ar talantu nebūs gana, ir jāiegulda enerģija, darbs.

Tieši tāpēc šis treniņprocess, lai veidotu degsmi, un no tā kopējā skaita noteikti būs pāris, kas pavilksies un aizies līdz galam,” direktors uzsver.

Fokusā valsts galvenā komanda

Treniņnometnē manāmas jau ”Liepājas” rindās laukumā spēlējušas sejas, gan jaunatnes komandu spīdekļi, gan arī puiši no attālākiem reģioniem.

13 gadus vecais liepājnieks Valters Vītiņš neslēpj, ka aizvadītās trīs nedēļas bijušas fiziski grūtākās viņa dzīvē.

”Šķiet, ka ”Liepāja” ir ļoti laba vieta, lai attīstītu karjeru un tiktu tālāk. Redzam, ka šeit jaunajiem spēlētājiem dod iespējas. Tik nopietnā treniņprocesā iesaistīts līdz šim nebiju, ir ļoti grūti, bet jūtu augļus. Ļoti patīk savstarpējā komunikācija un atmosfēra šeit,” norāda zēns, kurš nākotnē tēmē uz Latvijas izlasi.

13 gadus vecais basketbolists Valters Vītiņš alkst nākotnē spēlēt Latvijas izlasē, bet apzinās, ka ceļu pavadīs smags darbs. ”Tik nopietnā treniņprocesā iesaistīts nebiju. Ir ļoti grūti, bet jūtu augļus,” teic liepājnieks. Foto: Ģirts Gertsons

Līdzīgu viedokli pauž Eduards Jonaitis, kuram 15 gadu. ”Pie lielās komandas ir pavisam savādāk trenēties, nekā pie savas. Šeit ir krietni augstāka intensitāte, var labāk uztrenēties. Ko esmu ieguvis? Vairāk cīnīties, nepadoties, nopietnāk pieiet treniņu darbam,” stāsta basketbolists.

”Gribu sākt ”Liepājas” galvenajā komandā un tālāk izrauties uz kādu ārzemju līgu, kā arī, protams, spēlēt Latvijas izlasē,” norāda sportists, taujāts par mērķiem.

Publikācija sagatavota sadarbībā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldību.

Šobrīd aktuāli

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par satura pakalpojuma pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: [email protected]), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, vai interneta vietnē kurzemes-vards.lv, turpmāk tekstā – VIETNE KV, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI. PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ/VIETNĒ KV šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

 1. PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNĒ/VIETNĒ KV maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
 2. PAKALPOJUMS ir kāds no šajā punktā uzskaitītajiem satura pakalpojumiem, kurš ir nopērkams VIETNĒ/VIETNĒ KV, un kura abonementu PIRCĒJS ir tiesīgs iegādāties:
 1. Liepajniekiem plus – maksas digitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus”,
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements – maksas digitālā satura pakalpojums VIETNĒ KV, tajā skaitā drukātam laikrakstam ”Kurzemes Vārds” (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.) vizuālā un satura apjoma ziņā identiska elektroniska kopija, kā arī pieeja viena mēneša iepriekšējo elektronisko kopiju arhīvam,
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts – papīra formātā iznākošs reģionālais laikraksts (reģistrēts masu informācijas reģistrā ar nr. 000700763, no 28.11.1991.), kura piegādi PIRCĒJAM Liepājā un Grobiņā (pilsētā) nodrošina SIA ”AC Kurzemes Vārds”, vai citur Latvijā VAS ”Latvijas Pasts” saskaņā ar tā piegādes grafiku.
 4. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

PAKALPOJUMA abonements ir fiksēts termiņā, par noteiktu cenu, kuru KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā. KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. PAKALPOJUMA abonementa cenā ietverti ir visi uz to attiecināmie nodokļi, tajā skaitā pievienotās vērtības nodoklis (turpmāk – PVN) saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem:

 1. Liepajniekiem plus ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi).
 2. ”Kurzemes Vārds” elektroniskais abonements ir 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par cenu – EUR 4.99 (četri euro un 99 centi).
 3. ”Kurzemes Vārds” drukātais laikraksts ir papīra formāta izdevums par cenu – EUR 8.95 (astoņi euro un 95 centi) vienam mēnesim.
 4. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ/VIETNĒ KV. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu PAKALPOJUMAM Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements, bet uz nākamo kalendāro mēnesi pagarinoties automātiski PAKAPLOJUMAM Kurzemes Vārds drukātais laikraksts abonementam , un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

 1. PAKALPOJUMA ABONEMENTA KURZEMES VĀRDS DRUKĀTAIS LAIKRAKSTS PIEGĀDES UZSĀKŠANA.
  1. Ja PIRCĒJS ir veicis PAKALPOJUMA samaksu darba dienā līdz plkst.14.00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar nākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc divām darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
  2. Ja PIRCĒJS ir veicis samaksu darba dienā pēc plkst 14:00, tad abonementa piegāde tiek uzsākta ar aiznākamo darba dienu, ja piegādi nodrošina AC Kurzemes Vārds, vai pēc trim darba dienām, ja piegādi nodrošina Latvijas Pasts;
 2. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

KV Šī Līguma ietvaros ar PAKALPOJUMU Liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

 1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

 1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

 1. AUTORTIESĪBAS

Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus un Kurzemes Vārds elektroniskais abonements veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

 1. DATU APSTRĀDE

LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

 1. CITI NOTEIKUMI

Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz