Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

“Lauvas 2” paklūp pret “Ogres” basketbolistiem

19.02.2013 17:25

Pirmdien, 18. februārī, zaudējumu Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas mājas spēlē piedzīvoja ”Liepājas Lauvas 2″ basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā līdzīgā cīņā mača galotnē atzina ”Ogre/LDz Cargo” komandas pārākumu ar rezultātu 63:67, informē LOC sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Abām komandām šī bija otrā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēlē oktobra mēnesī Ogrē pārāki bija liepājnieki, kuri pārspēja laukuma saimniekus ar rezultātu 61:58. Taču neskatoties uz to, turnīra tabulā līdz šim labāk bija sekmējies Ogres basketbolistiem, kuri 21 aizvadītajās spēlēs bija izcīnījuši 11 uzvaras un piedzīvojuši 10 zaudējumus, kopvērtējumā ierindojoties 8. vietā. Savukārt liepājnieki 18 aizvadītajās spēlēs bija izcīnījuši sešas uzvaras, turnīra tabulā atrodoties 11. vietā 15 komandu konkurencē.

Lai arī šajā mačā mājinieku komandas rindās palīgos nāca arī vairāki ”lielās komandas” spēlētāji, tomēr tas nebija šķērslis tam, lai mačs aizritētu ļoti līdzīgi. Pēc pirmās ceturtdaļas ”Lauvas 2” pārsvars bija deviņi punkti, taču ar katru nākošo nospēlēto minūti laukuma saimnieku pārsvars saruka. Pēc pirmās spēles puses + septiņi mājiniekiem – 34:27.

Negaidīts pavērsiens notika trešajā ceturksnī, kuru laikā viesiem izdevās ne tikai atspēlēt septiņu punktu deficītu, bet izvirzīties arī vadībā. Vēl jo vairāk, ceturtās ceturtdaļas gaitā “Ogre” ieguva pat 12 punktu pārsvaru un atlikušajā laikā jaunajiem Liepājas basketbolistiem tikt tuvāk par četriem punktiem tā arī neizdevās. Galarezultātā tika piedzīvots ļoti nepatīkams un negaidīts zaudējums ar rezultātu 63:67.

“Liepājas Lauvas 2” komandas rindās labākais ar 13 gūtajiem punktiem bija Arnolds Helmanis, bet ar deviņiem punktiem izcēlās Artūrs Bricis. Savukārt ”Ogres” komandas rindās rezultatīvākais ar 19 gūtajiem punktiem bija Raimonds Pabrieža.

Līdz regulārās sezonas noslēgumam Liepājas jauniešiem vēl ir atlikušas deviņas spēles, no kurām astoņas tiks aizvadītas izbraukumā. Pirmā no tām ir gaidāma jau trešdien, 20. februārī, kad Hanzas vidusskolas sporta zālē būs jāmerojas spēkiem ar šā brīža ceturto spēcīgāko komandu LBL2 komandu – ”RSU”. Mača sākums pulksten 18:00.