Ceturtdiena, 16. maijs Edijs, Edvīns

“Liepāja/LSSS” atspēlējas, izrauj pagarinājumu un uzvar Tallinā

11.11.2018 09:32

Latvijas, Igaunijas un Lietuvas basketbola līgā sestdien, 10. novembrī, notiek divas spēles. Saldus izbraukumā Tallinā zaudēja “Audentese Spordiklubi”. Liepāja galotnē atspēlēja deviņu punktu starpību un pagarinājumā pieveica “G4S Noorteliiga” ar 69:67.

Liepājniecēm gaidāms spraigs pirmā apļa noslēgums – četras spēles astoņās dienās, tai skaitā trīs cīņas izbraukumā. Viesošanās Tallinā ir laba iespēja papildināt krājumu ar divām uzvarām, taču to paveikt nav viegli – igauņu juniores sestdien izdevās pieveikt tikai pagarinājumā.

Ceturto ceturtdaļu Liepāja sāka ar mīnus deviņi – 39:48. Pateicoties garo spēlētāju rezultativitātei – pie guvuma tika Marina Ivaščanka, Daniela Grigorjeva un Laura Pelše – izdevās pietuvoties viena metiena attālumā (50:53), taču pretinieces atbildēja ar tālmetienu – 50:56.

Galotnē droša roka bija Līnai Loceniecei. Septiņi punkti dažās minūtēs un, pats svarīgākais, tālmetiens, kurš 45 sekundes pirms pamatlaika beigam ļāva viešņām izvirzīties vadībā – 58:57. Mājinieces atbildēja ar Jannes Pulkas trīspunktnieku, taču Grigorjevas divpunktnieks panāca papildlaiku – 60:60!

Pagarinājuma ceturtajā minūtē Marina Ivaščanka ar četriem punktiem pēc kārtas izvirzīja Liepāju priekšā – 66:62. ”G4S Noorteliiga” spēlētājas ķērās pie sodu taktikas. Daniela Grigorjeva realizēja 3 no 4 tālmetieniem, tai skaitā guva uzvaras grozu.