Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepāja” nepagūst sasmelt izlieto un zaudē pret Tartu

Šodien “Pafbet” Latvijas un Igaunijas Basketbola līgā trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja “Liepāja”, kas savā laukumā ar 83:86 piekāpās Tartu “Ulikool”.

12.02.2022 21:03

“Liepājas” rindās rezultatīvākais bija Kārlis Šiliņš, kurš 23 punktiem pievienoja deviņas atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles.

Pirms nedēļas centrs Šiliņš sasniedza savu rekordu, zaudējumā pret VEF iemetot 26 punktus. Savukārt piespēlēs rekords sasniegts šovakar.

Ar 22 punktiem un piecām bumbām zem groziem talkā nāca Roberts Bērziņš, bet viņa kontā arī desmit kļūdas.

Tartu nometnē Edmunds Elksnis 25 minūšu laikā atzīmējās ar astoņiem punktiem un vairākiem divniekiem – gan atlēkušajās bumbās, gan piespēlēs, gan pārtvertajās bumbās, gan kļūdās.

Liepājnieki maču aizvadīja kā pa viļņiem. Pirmajā ceturtdaļā bija -14, ko līdz puslaika pārtraukumam izdevās sadeldēt līdz -2.

Noslēdzošās ceturtdaļas vidū “Liepājai” bija -7, bet Oskara Hlebovicka 2+1 gājiens ļāva pēdējā minūtē panākt izlīdzinājumu (83:83).

Emanuels Vembi uzreiz pēc tam iemeta un atgrieza vadības grožus Tartu komandai, bet mājinieki neizmantoja pat divas iespējas. Roberts Bērziņš nebija precīzs no distances, bet atlēkušo bumbu izcīnījušais Hlebovickis neiemeta no tuvāka attāluma.

Liepāja – Tartu Ulikool 83:86 (19:27, 25:19, 17:19, 22:21)

Liepāja: Šiliņš 23 (9ab, 9rp), Bērziņš 22 (10kļ, 5ab), Krastiņš 10, Hlebovickis 10, Žunda 7 (5ab), Vītols 5, Meinarts 4, Salmiņš 2