“Liepāja” salūst trešajā ceturksnī un mājās piedzīvo sesto zaudējumu pēc kārtas

“Pafbet” Latvijas-Igaunijas basketbola līgā neveiksmju josla turpinās sezonas sākuma pārsteigumam “Liepājai”, kas savā laukumā ar rezultātu 65:84 kapitulēja Nikolaja Mazura trenētajai Igaunijas vicečempionei “Tartu Ülikool”.

02.12.2022 20:52

Rezultatīvu spēli liepājnieku rindās aizvadīja Renārs Birkāns (19p, 7rp) un Ričards Vanags (17p, 7ab), bet neveiksmīgs mačs komandas līderim Kārlim Šiliņam (10p, 6ab, no spēles 4/13).

Viesu rezultatīvākajam spēlētājam Patrikam Sālam bija tikai 14 punkti (un deviņas atlēkušās bumbas), toties septiņi basketbolisti guva vismaz deviņus punktus.

Ja pirmajā puslaikā komandas šķīra ne vairāk kā četri punkti, tad trešajā ceturksnī Tartu basketbolisti veica izšķirošo izrāvienu. Otro puslaiku viņi sāka ar izrāvienu 13:2 (51:38).

Lielāko pārsvaru viesi ieguva ceturtā ceturkšņa ievadā, starpību palielinot līdz 22 punktiem (67:45).

“Liepāja” sezonu sāka ar 4-2, bet nu piedzīvoja jau sesto zaudējumu pēc kārtas. Mazura padotajiem šī savukārt bija jau piektā uzvara pēc kārtas.

Liepāja – Tartu Ülikool 65:84 (17:14, 19:24, 9:25, 20:21).

Liepāja: Birkāns 19 (7rp, 4kļ, 3ab), Vanags 17 (7ab, 2pb), Šiliņš 10 (6ab, 2rp), Šulcs 8, Bērziņš 6, Vītols 3, Žunda 2, Soldatenoks, Ķilups.
TU: Sāls 14 (9ab), Beklers 13, Džonsons 12, Pavelka 11 (8ab), Voinalovičs 11, Kivi 10, Maklauds 9 (6ab, 6rp), Rozetāls 4, Sūrorgs (7rp).