Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Nīcenieki saglabā līderpozīciju Reģionālajā līgā

Iepriekšējās nedēļas nogalē, kad Nacionālajā basketbola līgā mūsu komandas atpūtās, savu maču Reģionālajā līgā aizvadīja “Nīca/BLi”. Kurzemnieki viesos sacentās ar Agra Galvanovska trenēto vienību BJBS “Rīga/Basketbola klase” un uzvarēja ar 73:55 (20:10, 18:10, 17:21, 18:14).

22.11.2023 05:40

Aizvadītajā mačā līdzīgs bija tikai sākums, kad iezīmējās astoņas vadības maiņas.

Sākoties pirmās ceturtdaļas vidum, viesi ieslēdza tālmetienu artilēriju, kā arī Roberts Krastiņš izprovocēja pretinieku uz piezīmēm, un rezultāta starpība ātri sasniedza desmit punktus.

Mūsējie laukuma saimniekus uz sasniegtiem desmit punktiem noturēja septiņas minūtes, bet šajā laika nogrieznī nīcenieki pamanījās veikt fantastisku 20:0 izrāvienu.

Pamatakmens uzvaras izcīnīšanā tika ielikts, un tālākā cīņas gaitā rezultāta svārstības nebija būtiskas.

Vienīgi trešās ceturtdaļās nogalē rīdzinieki ar trim soda metieniem pietuvojās līdz mīnus 11, bet viesi atbildēja uzreiz ar trim trejačiem, dzēšot mājiniekiem cerību uz intrigas radīšanu.

Arī mača noslēdzošajā posmā ar nelieliem miniizrāvieniem laukuma saimnieki ik pa brīdim atplauka, bet nīcenieki lielas vaļības nepieļāva un turēja cīņas grožus savās rokās.

Viesiem mača smagumu iznesa septiņi basketbolisti, bet trīs no viņiem guva vismaz desmit punktus.

Arnis Ate izcēlās ar 20 punktiem, bet Roberts Krastiņš pievienoja 17 punktus, 11 atlēkušās bumbas, septiņas rezultatīvas piespēles un piecas pārtvertas bumbas.

Rietumu zonas turnīra tabulā kurzemnieki ar piecām uzvarām sešās spēlēs saglabā 1. vietu, bet nākamo maču “Nīca/BLi” aizvadīs 24. novembrī savā laukumā ar BK “Jaunpils”, kas ieņem 5. pozīciju.