Noskaidro labākos ielu basketbolā

09.08.2018 11:56

Trešdien, 8.augustā pulksten 18 norisinājās “Liepāja 3×3” lielais fināls, kurā spēkiem mērojās visas regulārā čempionāta labākās komandas.

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde” projektu vadītājs  Kaspars Rolavs portālam vēstīja, ka trešo vietu un dāvanu karti 100 eiro vērtībā izcīnīja komanda “Ghetto Kabani”.  Finālā spēkiem mērojās “Apdzīvota vieta” pret “The Process”. Šajā duelī otro vietu un 200 eiro dāvanu karti izcīnīja “The Process”, kuri arī regulāro čempionātu visos posmos bija ieguvuši 2.vietu, līdz ar to sezonu nobeidza ar stabili nemainīgiem rādītājiem. Savukārt par čempioniem šajā sezonā kļuva un dāvanu karti 300 eiro vertībā ieguva komanda “Apdzīvota vieta”, kuri šoreiz izrādījās nepārspējami.

Tirdzniecības nama “Kurzeme” trīs punktu metienu konkursa finālā, kurš izvērtās diezgan smags maratons priekš dalībniekiem, pirmo vietu un galveno balvu 150 eiro dāvanu karti izcīnīja Mārtiņš Miķelsons, savukārt, “Skills Challange” prasmju konkursa finālā pirmo vietu un 150 eiro dāvanu karti izcīnīja Kristens Herings, kurš vairākkārtēji pierādīja savu prasmju kvalitāti.