Porziņģim četri trejači un 21 punkts zaudējumā pret savu pirmo NBA komandu “Knicks”

Ceturto zaudējumu pēdējo piecu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēļu laikā piedzīvojusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”. Aizvadītajā naktī “Wizards” ar 108:112 piekāpās Ņujorkas “Knicks”. Porziņģis atzīmējās ar 21 gūto punktu.

Kristaps Porziņģis un Mičels Robinsons. (Foto: AP/ Scanpix)
14.01.2023 09:09

Kristaps Porziņģis zaudējumā pret savu bijušo komandu Ņujorkas “Knicks” (108:112) nospēlēja 34 minūtes un 32 sekundes. Šajā laikā latvietis ar zemu pustālo metienu precizitāti guva 21 punktu (1p. 5/6, 2p. 2/11, 3p. 4/8). Viņam arī četras bumbas zem groziem, piespēle, divas kļūdas, četras piezīmes un negatīvs +/- rādītājs (-4).

Kails Kuzma aizvadīja vienu no labākajām spēlēm šosezon. Viņam 40 gūtie punkti (1p. 8/9, 2p. 10/17, 3p. 4/10), septiņas atlēkušās bumbas, septiņas rezultatīvās piespēles un bloķēts metiens. Viņam labākā sezona karjerā vidēji gūto punktu, piespēļu un metienu procentu kategorijās.

Džeilens Bransons sekmēja “Knicks” uzvaru ar 34+8+8. Bijušais Porziņģa komandas biedrs Dalasas “Mavericks” komandā, kļuvis par neapšaubāmu Ņujorkas līderi. Viņš šosezon vidēji guvis 21.9 punktus un atdevis 6.4 rezultatīvās piespēles.

Pirmajā ceturtdaļā abām komandām vāja metienu precizitāte. “Wizards” realizēja 26.7% metienu, kamēr “Knicks” 29.6%. Burvji ceturtdaļu uzvarēja ar 21:19.

Pirmā puslaika turpinājumā jeb otrajā ceturtdaļā “Wizards” palielināja pārsvaru par vēl punktu (53:50). Visvairāk punktus bija guvis Kuzma, kuram 14 punkti puslaikā.

Jau pieminētais Bransons guva 13 punktus trešajā ceturksnī, palīdzot “Knicks” pārņemt vadību pirms noslēdzošajām 12 minūtēm (80:76). “Wizards” spēlētāji caurmērā bija realizējuši 38.8% metienu.

Noslēdzošajās 12 minūtēs Porziņģis guva 12 punktus, Kuzma 18, tomēr ar to bija par maz, lai Vašingtona tiktu pie uzvaras (108:112). “Wizards” piedzīvoja ceturto zaudējumu pēdējo piecu maču laikā.

Džuliuss Rendls uzvarā pievienoja 23 punktus un 16 atlēkušās bumbas, Imanuelam Kviklijam 18 gūtie punkti, bet Ārdžejs Berets pievienoja 17 punktus un piecas bumbas zem groziem.

Trešais rezultatīvākais “Wizards” spēlētājs bija Korijs Kisperts, kurš spēli noslēdza ar 13 punktiem un piecām atlēkušajām bumbām.

Ar bilanci 18-25 “Wizards” ieņem 12. vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli Porziņģis un Vašingtona aizvadīs 16. janvārī, savā laukumā tiekoties ar NBA čempioni Goldensteitas “Warriors”.