Porziņģis Toronto grozā iemet 26 punktus, “Wizards” 42. zaudējums šosezon

Piekto zaudējumu pēdējo sešu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēļu laikā piedzīvojusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Vašingtonas “Wizards”. Tā viesos ar 104:114 atzina Toronto “Raptors” pārākumu. Porziņģim 34 minūtēs 26 gūtie punkti.

Kristaps Porziņģis, Freds Vanvlīts un Oudžī Anunobī. (Foto: Zumapress. Scanpix)
27.03.2023 09:27

Kristaps Porziņģis zaudējumā pret Toronto “Raptors” (104:114) nospēlēja 33 minūtes un 56 sekundes. Viņš guva 26 punktus (1p. 4/5, 2p. 5/10, 3p. 4/7), izcīnīja sešas bumbas zem groziem, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, pieļāva trīs kļūdas, saņēma divas piezīmes un spēli noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju (+1).

“Wizards” turpina spēlēt bez Bredlija Bīla un Kaila Kuzmas. Daudzpusīgu sniegumu nodemonstrēja Deni Avdija, kuram 15 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles. Korijs Kisperts guva 19 punktus, realizējot piecus no 11 tālmetieniem.

“Wizards” pirmajā ceturtdaļā savā grozā ļāva iemest 37 punktus, ļaujot “Raptors” iekrāt 16 punktu pārsvaru. Toronto ceturksni uzvarēja ar 37:21. 18 punktus “Wizards” grozā raidīja Oudžī Anunobī (2p. 3/4, 3p. 4/6).

Pirmais puslaiks noslēdzās ar 63:46 par labu “Raptors”. “Wizards” metienu precizitāte bija zema (37%), kamēr “Raptors” metienus realizēja ar 50%.

Porziņģis trešajā ceturtdaļā bija rezultatīvākais spēlētājs uz parketa. Pateicoties latvietim, “Wizards” izdevās atspēlēt 14 punktus no deficīta, un pirms noslēdzošās ceturtdaļas “Raptors” pārsvars bija tikai trīs punkti (84:87).

Noslēdzošajās 12 minūtēs “Raptors” pārsvaru neatdeva. Toronto tika pie svarīgas uzvaras (114:104), nostiprinot savu pozīciju play-in sarakstā.

Uzvarētāju labā Anunobī guva 29 punktus, izcīnīja astoņas bumbas zem groziem un bloķēja trīs metienus, double-double iekrāja Paskāls Siakams (19+11) un Jakobs Poeltls (12+12), bet 28 punktus guva un septiņas rezultatīvas piespēles atdeva Freds Vanvlīts.

“Wizards” piedzīvoja piekto zaudējumu pēdējo sešu spēļu laikā. Tā ar bilanci 33-42 ieņem 12. vietu Austrumos. Priekšā esošajai “Pacers” ir identiska bilance, bet 10. vietā ar bilanci 36-38 ir Čikāgas “Bulls”.