“Vega 1/Liepāja” basketbolistes sagrauj “Tartu Universitāti”

08.11.2015 14:50

Latvijas-Igaunijas basketbola līgā svētdien, 8. novembrī, notiek trīs spēles. Kristīnei Silarājai pietrūka viena atlēkusī bumba un trīs rezultatīvas piespēles, lai nopelnītu otro “triple-double” sezonā. “Vega 1/Liepāja” kapteine uzvarā pār Tartu Universitāti spēlēja 26:40 minūtes.

Liepājas spēlētājas pirmajā puslaikā pārķēra 12 bumbas un izcīnīja par deviņām uzbrukuma bumbām vairāk (13-4), tādējādi no spēles izdarot par 16 metieniem vairāk (42-26). Puslaikā tas nodrošināja 27 punktu pārsvaru – 51:24.

Viešņas lielāko daļu punktu guva no distances, puslaikā realizējot 5 no 8 tālmetieniem. Arī liepājnieces perimetrā uzbruka sekmīgi (8/17), turklāt Kristīne Silarāja, Daiga Līne un Ieva Vītola iemeta pa diviem tālmetieniem katra.

Otrajā puslaikā liepājnieces pārsvaru nostiprināja. Uzbrucēja Kristīna Petermane izcēlās ar pirmo ”double-double” sezonā, 19 punktiem pievienojot 11 atlēkušās bumbas, piecas pārķertas bumbas un divus bloķētus metienus.

Vega 1/Liepāja – Tartu University/Kalev 96:47 (27:15, 24:9, 25:7, 20:16)
Liepāja: Petermane 19 (2p 4/7, 3p 3/5, 1p 2/2; 11ab, 5pb, 2bm), Silarāja 18 (2p 2/6, 3p 4/8, 1p 2/2; 9ab, 7rp, 3pb), Līne 18 (3p 4/11; 4ab, 4pb), Vītola 16 (7ab), Jākobsone 10 (7rp, 4pb), Lipe 6 (4rp), Lībeka 4, Ķergalve 2, Meilus 2, Narubina 1.
Tartu: Laurimaa 16, Teder 13 (11kļ.), Saar 5, Vaino 5, Reinvald 4, Kals 2, Vahi 2, Kruusla, Vals, Park.