Trešdiena, 8. maijs Staņislava, Staņislavs, Stefānija

“Vega 1/Liepāja” sarīko karu zem groziem un tuvojas “Top 4” turnīram

01.11.2016 20:34

Otrdien, 1. novembrī, Latvijas-Igaunijas basketbola līgā notika viena spēle. “Vega 1/Liepāja” (4-1) izbraukumā uzvarēja cīņu par atlēkušajām bumbām un pārspēja “TTT juniores” (3-2) ar rezultātu 73:44.

Latvijas vicečempioņu sastāvā nevarēja spēlēt lietuviešu uzbrucēja Kriste Druskīte, taču pārējā komanda cīņai mobilizējās teicami. Liepājnieces no pirmajām minūtēm labāk cīnījās zem abiem groziem, visā spēlē izcīnot par 22 atlēkušajām bumbām vairāk (53-31). Jau pirmajā puslaikā viņas ieguva 16 punktu pārsvaru – 36:20, bet turpinājumā spēja to gandrīz divkāršot.

Cīņas gaitā viešņas nopelnīja vairāk punktu soda laukumā (36-24), precīzāk meta no spēles (26/59 pret 20/67) un guva astoņas reizes vairāk punktu ar brīvmetieniem (16/20 pret 2/10). Juniores realizēja tikai 2 no 10 soda metieniem, taču tas kļuva tikai par vienu no vairākiem sakāves iemesliem. Komandas ierindā otrdien nebija garā spēlētāja Janeta Rozentāle.

TTT juniores – Vega 1/Liepāja 44:73 (12:25, 8:11, 12:20, 12:17).

TTT juniores: Ozola 15 (3pb), Šepte 8, Kudule 7, Kļaviņa 4, Grabe 2, Svenne 2, Pabērza 2, Tīmane 2, Sprudzāne 1, Markova 1, Segliņa, Kuzina.

Vega 1/Liepāja: Silarāja 18, Vītola 14, Grava 11, Audere 11, Jākobsone 9 (6rp), Lipe 4, Petermane 3, Ķergalve 3, Meilus, Lībeka, Gertsone, Narubina.

Tiesneši: Mārcis Senkēvičs, Einārs Tukišs.