Zināmi Baltijas līgas “play-off” pāri: Liepāja spēlēs pret “Neptūnas”

Trešdien, 13. martā, Lietuvas galvaspilsētā Viļņā beidzās “BioSil” Sieviešu Baltijas basketbola līgas piektās sezonas pamatturnīrs. RSU izbraukumā zaudēja “Kibirkštis” ar 50:80, tādējādi Liepāja regulārajā sezonā finišēja sestajā vietā un 1/4 finālā spēlēs pret Klaipēdas “Neptūnas”.

Raivita Koreņika 2024. gada 6. martā. (Foto: Ģirts Gertsons)
14.03.2024 01:47

Pamatturnīra pēdējā dienā četrām komandām varēja mainīties ieņemtā vieta.

“Kibirkštis” un RSU spēles iznākums ietekmēja Liepājas situāciju – ja Rīgas studentes uzvarētu Viļņā, kurzemnieces noslīdētu uz septīto vietu un ceturtdaļfinālā spēlētu pret sev neērto Klaipēdas LCC.

Negaidīti pārsteigumi izpalika. “Kibirkštis” arī bez Gabrieles Šuļskes un Daugiles Ūses pulcēja pietiekami spēcīgu sastāvu, pirmajās 10 minūtēs iekrājot 17 punktu pārsvaru – 20:3.

RSU atbildēja ar lielisku sniegumu otrajā ceturtdaļā, taču visā spēlē argumentu izrādījās par maz.

Atskanot beigu signālam, kļuva zināms komandu izkārtojums izslēgšanas spēlēs. Pamatturnīra uzvarētāja TTT sešpadsmit dienas gaidīs pusfinālu pret “Kibirkštis” un “Šiauliai” dueļa uzvarētāju.

Otrajā zarā LCC spēlēs pret Kauņas “Aistes”, kamēr Liepāja sacentīsies pret Klaipēdas “Neptūnas”.