Sestdiena, 27. aprīlis Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne

Ādažos izcīna medaļas

13.06.2019 12:14

8.jūnijā Ādažu pusē tika iesākti divi tenisa turnīri. U9 turnīrā Viktorija Homutova izcīnīja bronzu, U10 turnīrā Anna Azarova izcīnīja zeltu, savukārt U14 turnīrā Bogdans Kozlovs izcīnīja sudrabu, informē Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Tenisa sporta skola” direktors Elans Zīverts.

8.un 9.jūnijā Ādažos norisinājās ”TC Ādaži balvas izcīņa” U9 un U10 vecuma grupām. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Viktorija Homutova U9 vecuma grupā un Timo Bertrams Tikums ar Annu Azarovu U10 vecuma grupā.

U9 vecuma grupā Viktorija Homutova izcīnīja trīs uzvaras piecās spēlēs un kopvērtējumā Viktorija izcīnīja 3.vietu turnīrā. Savukārt, U10 vecuma grupā zēniem Timo Bertrams Tikums diemžēl šoreiz nespēja gūt nevienu uzvaru savas apakšgrupas spēlēs un turnīra noslēgumā Timo ieguva 14.vietu. U10 vecuma grupā meitenēm Anna Azarova nospēlēja trīs pārliecinošas spēles savā apakšgrupā un ieguva iespēju sacensties par uzvaru turnīra kopvērtējumā. Turpinot pārliecinoši uzvarēt kā pusfinālā, tā arī finālā, turnīra noslēgumā Anna Azarova izcīnīja uzvaru un ieguva 1.vietu turnīrā.

No 8. līdz 10.jūnijam Garkalnes novada Bukultos norisinājās ”LSTA vasaras sezonas atklāšanas sacensības” U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja 11 gadus vecais Bogdans Kozlovs.

1.kārtā Bogdans ar 6-1 6-0 pārspēja Kārli Fluginu (Garkalnes TS), 2.kārtā ar 6-4 6-2 tika pārspēts ar 4.numuru izsētais Radions Hubajevs (Denisa Pavlova TS). Pusfinālā Bogdans ar 7-5 6-3 guva uzvaru pār ar 2.numuru izsēto Normundu Rudzīti un nodrošināja sev vietu finālā, kur pretim stājās ar 1.numuru izsētais Pauls Kūdriņš (Enri TK). Ar rezultātu 2-6 2-6 Bogdans Kozlovs finālā piedzīvoja zaudējumu un izcīnīja 2.vietu turnīra kopvērtējumā.