Pirmdiena, 6. maijs Didzis, Gaidis

Adrians Žguns iekļūst Torreonas “Future” ceturtdaļfinālā

10.10.2008 11:37

Latvijas tenisists Adrians Žguns iekļuvis Meksikas pilsētas Torreonas “Future” turnīra ceturtdaļfinālā. Otrās kārtas spēlē Latvijas tenisists ar rezultātu 2-6, 6-3, 6-4 pieveica slovēni Borutu Pucu, kurs ATP rangā vienspēlēs atrodas 1811.vietā. Ceturtdaļfinālā Žguns tiksies ar meksikāni Migelu Galjardo-Vallesu, kurš turnīrā izlikts ar otro numuru.

Pamatturnīra pirmās kārtas spēlē Žguns ar 6-3, 6-3 pieveica ASV tenisistu Kristoferu Racu, kas ATP rangā ieņem 1544.vietu.

Jau ziņots, ka ATP rangā pēc divu gadu pārtraukuma latvietis šajā nedēļā atgriezās ATP rangā un tajā pašlaik ieņem 1562.vietā.

Latvijas tenisists turnīrā startēja no kvalifikācijas otrās kārtas. Pirmajā mačā Žguna pretinieks Rauls Isaiass Rosass no Meksikas spēli nepabeidza, bet izšķirošajā spēlē par iekļūšanu pamatturnīrā ar 6-2, 6-4 tika pieveikts cits mājinieks Hoakins Amdans.