Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Airēšanas slalomisti atklāja sezonu

25.04.2018 07:02

Iecavā divu dienu garumā norisinājās šīs sezonas pirmās airēšanas slaloma sacensības, kurās sportisti noskaidroja Baltijas čempionāta laureātus un cīnījās Latvijas kausa izcīņas pirmajā posmā.

Pirmās airēšanas slaloma sacensības pulcēja ievērojamu skaitu sportistu. Uz mačiem Iecavā ieradās teju 100 airētāju no trim Baltijas valstīm. Abās sacensību dienās uz starta devās Liepājas SK “Atvars” airēšanas slalomisti, kuri piedalījās trīs laivu klasēs. Liepājnieki cīnījās trīs junioru grupās un konkurēja par godalgām arī absolūtajā vērtējumā.

Baltijas čempionātā K1 laivu klasē Ivo Kurvins absolūtajā vērtējumā ieņēma 11. vietu, U18 vecuma grupā viņam 2. vieta, bet U16 grupas vērtējumā liepājnieks kļuva par Baltijas čempionu. Ralfs Maisiņš U16 vecuma grupā ieņēma 6. vietu.

C1 laivu klasē Bruno Vēbers ierindojās 2. vietā U16 vecuma grupā, bet K1 grupā Annija Glezere sasniedza 3. vietu absolūtajā vērtējumā, kā arī viņai tāds pats sasniegums U16 vecuma grupā.

Latvijas kausa izcīņas pirmajā posmā K1 laivu klasē startēja neierasti liels airētāju pulks – uz starta devās 66 sportisti. Šādā konkurencē Ivo Kurvins absolūtajā vērtējumā ieņēma 8. vietu, bet U18 un U16 vecuma grupas konkurencē Ivo kļuva par Latvijas kausa pirmā posma uzvarētāju.

C1 laivu klasē Bruno Vēbers ierindojās 6. vietā U18 vecuma grupā, kā arī viņam 3. vieta U16 grupas vērtējumā. Annija Glezere Latvijas kausa pirmā posma sacensībās K1 laivu klasē absolūtajā vērtējumā ierindojās 3. vietā, kā arī liepājniecei bija 3. vieta U16 grupas konkurencē. Elīza Šēfere U16 vecuma grupā palika 5. vietā. SK “Atvars” komandas sastāvā sacensībās vēl piedalījās Kristers Kaļķis, startējot U16 grupā, un Klāvs Auznieks, kurš vienīgais pārstāvēja Liepāju U12 vecuma grupā.

Liepājnieku treneri Aigars Auznieks un Juris Kurvins atzīst, ka jau ar sezonas pirmajiem mačiem ir redzams audzēkņu progress, kā arī galvā virmo ieceres un idejas, kā vēl uzlabot treniņu procesu, kā pilnveidot airēšanas tehniku un uzlabot inventāru.