Airētāji briest sezonai

23.01.2019 07:01

Janvāra vidū Liepājā tika atklāta 2019. gada airēšanas slaloma jaunā sacensību sezona. Latvijas vadošo airēšanas slaloma sporta klubu jaunieši divas dienas sacentās vispārējās fiziskā spēka kontroles sacensībās.

Jaunie sportisti demonstrēja savu fizisko sagatavotību, spēku, izturību un veiklību. Sacensību pirmajā dienā jaunieši peldēja un piedalījās izturības skrējienā, savukārt otrajā dienā notika dažādi spēka, izturības, lokanības un veiklības pārbaudījumi.

Liepājas SK “Atvars” airētāji, gan vairāk pieredzējušie jaunieši, gan jaunākie, kuriem šīs bija pirmās šāda veida pārbaudes sacensības, nodemonstrēja cienīgu sniegumu.

Liepājas kluba airēšanas slaloma treneri Aigars Auznieks un Juris Kurvins ir apmierināti par savu audzēkņu fizisko gatavību un ir gandarīti par sasniegtajiem rezultātiem. Airētājiem tika norādīts, pie kā vēl būtu nepieciešams piestrādāt. Šī ir pirmā ziemas sezona, kad airēšanas prasmes bija iespējams pilnveidot arī iekštelpās ar LKF ASA (Latvijas kanoe federācijas Airēšanas slaloma asociācija) piešķirto trenažieri.

Sacensībās U18 vecuma grupā jauniešiem 1. vietu izcīnīja Ivo Kurvins. Savukārt jaunietēm Liepājas airētājām dubultuzvara – nepārspēta palika Elīza Šēfere, bet Annija Glezere ierindojās 2. vietā. U16 vecuma grupā Ralfs Maisiņš ieņēma 6. vietu, bet Helēna Rozentāle – 3. vietu.