Ceturtdiena, 28. marts Ginta, Gunda, Gunta

Airētājiem Limbažos kārtējie panākumi

29.07.2006 09:14

0

Limbažos noslēdzies Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā ar labām sekmēm startēja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkņi. Vislabāk no mūsējiem veicās Staņislavam Rogovskim, kurš izcīnīja divas zelta medaļas – kanoe četrinieku ekipāžu konkurencē, startējot kopā ar vēl vienu liepājnieku Aivi Tintu, tika izcīnīta uzvara 1000 metru distancē un arī divreiz īsākā distancē kopā ar Antonu Knesi viņa četrinieks palika nepārspēts.

S.Rogovskis duetā ar A.Tintu izcīnīja otro vietu 500 metros divniekiem. Liepājnieki savus spēkus pārbaudīja arī 200 metru sprintā kanoe četriniekiem un šoreiz A.Knesis un S.Rogovskis izcīnīja sudrabu. Bet divniekos šajā distancē labāko rezultātu, startējot kopā ar jelgavnieku, sasniedza A.Knesis, izcīnot otro vietu, bet tūlīt aiz viņiem ierindojās A.Tints un S.Rogovskis.  Atzīstami vērtējama arī mūsu labākā smaiļotāja Aleksandra Ņepočatova izcīnītā trešā vieta smaiļošanā četrinieku ekipāžām.
Tagad mūsu airētāji jau ir devušies uz Atēnām, kur šīs nedēļas nogalē norisināsies Eiropas U-23 čempionāts.