Aizputē noskaidro stiprākos svaru stieņa spiedējus

23.04.2018 23:17

liepājniekiem.lv

21.aprīlī norisinājās Aizputes novada čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas bija Latvijas kausa VII posms. Lai arī šī diena bija darba diena, sacensībās startēja kupls dalībnieku pulks – 75 atlēti, kuri pārstāvēja 10 komandas.

Latvijas Pauerliftinga federācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Inita Savicka portālam vēstīja, ka komandu vērtējumā 1.vietu izdevās izcīnīt Bauskas atlētiem, 2.vietā – Libava Powerlifting, 3.vietā – lietuviešu atlētu pārstāvētā komanda ”Mazeikiai”. Savukārt Aizputes atlēti – 4.vietā.

Karina Grigorjeva (Libava Powerlifting) sacensībās uzspieda 102,5kg un ar šo rezultātu kļuva par absolūti spēcīgāko dāmu. Jurgita Strazdauskiene (Mazeikiai) izcīnīja 2.vietu ar uzspiestajiem 87,5kg. Savukārt Lina Liatukiene (Mazeikiai) pievarēja 55kg un izcīnīja 3.vietu.

Par absolūti labāko OPEN grupā kļuva ne reizi vien sevi pierādījušais pašmāju un arī starptautiskajos mačos Māris Juzups (individuāli), kurš pievarēja 227,5kg. 2.vietā – Kaspars Sniedze (Bauska) ar 220kg. Savukārt 3.vietā – Mindaugas Valeisa (Mazeikiai), kurš uzspieda 175kg.

Absolūti labākā jaunieša titulu izcīnīja Alanas Jablonskas (Mazeikiai), kurš spēja uzspiest 145kg. 2.vietā viņa komandas biedrs Erikas Mikutis (Mazeikiai) ar 90kg, savukārt 3,vietu, uzspiežot 105kg, sev nodrošināja Linas Raizis (Libava Powerlifting).

Absolūti labāki juniori visi ir Libava Powerlifting komandas sporta atlēti: 1.vietā Raivo Braksis ar 140kg, 2.vietā – Konstantīns Volckovs ar 120kg, bet 3.vietā – Jānis Zālītis ar 115kg.

Kā vienmēr lieliski sevi parādījuši ir arī veterāni. Absolūti labākais Veterāni 1 grupā – Arvydas Kleinovas (Mazeikiai), kurš uzspieda 180kg, 2.vietā – Aleksandrs Blinkovs (Bauska). Viņš spēja tikt galā ar 170kg. 3.vietā – Raitis Vinters (”Gulbenes K.S.P.”) ar 135kg.

Uzspiežot 175kg, par absolūti labāko Veterāni 2 grupā kļuva Darius Ereksonas (Mazeikiai), 2.vietā – Milis Benjaminas (Mazeikiai) ar 157,5kg. 3.vietā – Sergejs Burilovs (Bauska) ar 152,5kg.

Absolūti labākais Veterāni 3 grupā – Jānis Babris (individuāli), kurš pievarēja 145kg, 2.vietā – Antanas Micius (Mazeikiai), kurš uzspieda 105kg, bet 3.vietā – Juris Saltais (Libava Powerlifting) ar 110kg.