Svētdiena, 5. aprīlis Vidaga, Aivija, Vija

Aizvada kabeļveikborda sacensības

Aizvada kabeļveikborda sacensības
Foto: BB wakepark
10.07.2019 12:22

liepajniekiem.lv

Sestdien, 6.jūlijā, Beberliņos, aktīvās atpūtas parkā ”BB wakepark”, notika ikgadējās kabeļveikborda sacensības ”BB Summer Jam”, kas pulcēja ne vien prāvu skaitu veikbordistus un to atbalstītājus, bet arī skatītājus, vēsta atpūtas parka pārstāve Iveta Vēvere.

”Šogad mūsu rīkotās sacensības vienlaikus bija arī Latvijas kabeļveikborda čempionāta pirmais posms, kas pulcēja līdz šim lielāko dalībnieku skaitu, ja salīdzinām ar iepriekšējiem gadiem. Sacensības pulcēja veikbordistus visās vecuma grupās, kas ar savu dalību jau šajā posmā uzsāka krāt punktus, lai cīnītos par uzvaru visu trīs čempionāta posmu kopvērtējumā. Līdz šim šāds trīs posmu formāts Latvijas čempionātam kabeļveikbordā ir pirmo reizi, kas nenoliedzami gūst pašu braucēju atzinību, vēlēšanos tajā piedalīties un cīnīties par uzvaru jau no paša sākuma” aizvadīto pasākumu komentē ”BB wakepark” vadītāja Santa Vēvere, kas pati vairākkārt stāvējusi uz čempionāta pjedestāla.

Skatītāji varēja vērot spraigu cīņu visās grupās – gan bērnu un jauniešu grupā, gan sieviešu un vīriešu open grupās, kā arī amatieru vīriešu grupā. Protams, neizpalika sacensību kulminācija – best trick, kur labākie braucēji centās viens otru pārspēt ar galvu reibinošiem trikiem. 

Sacensību rezultāti:

U15 zēni

1. Kaņepe Miķelis
2. Mizgajevs Henrijs
3. Cvilikas Adomas
4. Auza Maksims

U19 meitenes 

1. Mizgajeva Helēna
2. Krūze Alise
3. Auza Elizabete Alise

U19 zēni

1. Gredzens Reinis
2. Štībelis Kristians
3. Ēlerts Toms

Masters vīrieši (30+) 

1. Kalnins Toms
2. Roga Kaspars
3. Springis Janis

Open sievietes

1. Leina Anita
2. Zonne Justine
3. Daina Marta

Open vīrieši

1. Ceze Davis
2. Zeigliš Dmitrijs
3. Siņkins Ričijs

Savukārt sacensību noslēgumā uz ”BB Summer Jam” skatuves kāpa visai avangardā muzikālā apvienība no Rīgas – ”Rīta stienis”. Paši mākslinieki sevi dēvē par pasaules pirmo sportpanka orķestri. Sagādājot burvīgu skaņas baudījumu, rīdziniekiem sekoja pašmāju mākslinieki ”KAY CY” jeb iepriekš zināmi kā ”Kaktiņš stūrītis”.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli