Sestdiena, 22. februāris Rigonda, Adrians, Ārija, Adriāna, Adrija

Aizvadīts pludmales tenisa turnīra ceturtais posms

Aizvadīts pludmales tenisa turnīra ceturtais posms
Foto: Liepājas Tenisa sporta skola
02.08.2019 12:06

liepajniekiem.lv

Liepājas pludmales volejbola un tenisa līgā aizvadīts pirmspēdējais, ceturtais posms. Pludmales volejbolā jau noskaidroti uzvarētāji sieviešu un senioru konkurencē, savukārt smilšu tenisa pratēji izcilniekus noskaidros pēdējā posmā.

Pludmales tenisa sacensības šoreiz norisinājās jaukto pāru spēlēs. Šajā posmā piedalījās 40 dalībnieki, kuri tika iedalīti 20 pāros, informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.

Pludmales tenisa turnīra ceturtā posma dalībnieki iesākumā sacentās četrās apakšgrupās, kurās katrs pāris aizvadīja četras spēles. Pēc apakšgrupu rezultātiem komandas turpināja sacensties par attiecīgajām vietām turnīra posmā.

Finālā iekļuva Madara Berga un Elans Strazdiņš, kuri sacentās pret Zani Vilnīti un Dagni Šliseri. Aizraujošā un līdzvērtīgā cīņā ar rezultātu 7-6 uzvaru izcīnīja M.Berga un E.Strazdiņš.

Patlaban pludmales tenisa līgas sieviešu kopvērtējumā vadībā atrodas Zane Vilnīte ar 59 punktiem, kurai ar 55 punktiem seko Madara Berga, bet ar 48 punktiem – Guna Jēkabsone.

Savukārt, vīriešu konkurencē kopvērtējuma vadībā ar 79 punktiem atrodas Ģirts Antonovs, 2.vietā ar 71 punktu – Elans Strazdiņš, bet dalītajā 3.vietā ar 70 punktiem atrodas Gints Siliņš un Dagnis Šliseris.

Pludmales līgas volejbola sacensībās ceturtajā posmā piedalījās 47 dalībnieki, un pēc mačiem noskaidrojās kopvērtējuma uzvarētāji sieviešu un senioru konkurencē. Pēc aizvadītajām sacensībām 1. vietu kopvērtējumā priekšlaicīgi nodrošinājusi Inga Čandere. Par kopvērtējuma 2. un 3. vietu pēdējā posmā cīnīsies četras spēlētājas – Ieva Cālīte, Sintija Baumane, Eva Jakubenoka un Natālija Zinovjeva.

Vīriešiem kopvērtējumā godalgotās vietas tiks sadalītas starp četriem pretendentiem – Arti Zombergu, Jāni Čanderu, Sandri Andrējevu un Gintu Sedolu. Arī senioru konkurencē 2019. gada pludmales līgas volejbola čempions jau zināms – konkurentiem vairs neaizsniedzams ir Kaspars Ķinēns, kurš visos posmos izcīnīja 1. vietas. Visreālākie pretendenti uz 2. un 3. vietu ir Nikolajs Gaņījevs, Andrejs Vasiļjevs un Lauris Sprūds.

Noslēdzošais pludmales tenisa posms norisināsies 14.augustā, kas norisināsies vīriešu un sieviešu pāru spēlēm.

Ceturtā posma rezultāti:

Pludmales teniss

1.vieta Madara Berga/Elans Strazdiņš
2.vieta Zane Vilnīte/Dagnis Šliseris
3.vieta Beiere/Ģirts Antonovs

Pludmales volejbols

Sievietes

1. Sanita Punga/Ieva Cālīte
2. Inga Čandere/Ieva Šillere
3. Eva Jakubenoka/Kristīne Plaude

Vīrieši

1. Artis Zombergs/Sandris Andrējevs
2. Toms Smilga/Kristers Mucenieks
3. Jānis Čanders/Alvis Kopštāls

Seniori

1. Kaspars Ķinēns/Andrejs Vasiļjevs/Ivars Zūns
2. Lauris Sprūds/Nikolajs Gaņijevs/Ivars Kuzņecovs
3. Andris Teteris/Eduards Makūņins/Gatis Špakovskis

Foto galerija

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli