Anastasija Dubova – Latvijas čempione

26.11.2018 15:55

No 23. līdz 24.novembrim Rīgā notika gada svarīgākās sacensības sporta vingrošanā – Latvijas Republikas čempionāts, kurā piedalījās 60 stiprākās Latvijas vingrotājas no Rīgas, Liepājas, Ventspils un Daugavpils, vēsta Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas “Liepājas Kompleksā Sporta Skola” izglītības metodiķe Karina Šarkova.

Sporta meistaru konkurencē Latvijas čempiones titulu ieguva Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne Anastaija Dubova, kura uzrādīja lieliskus rezultātus visos četros daudzcīņas veidos, bet visaugstāko atzīmi saņēma par vingrojumu uz baļķa. Uz goda pjedestāla kāpa arī vēl viena liepājniece – Karina Titova, kura izcīnīja 3.vietu. Abas vingrotājas sacensībās sagatavoja treneres Irina Daņilova, Larisa Roslova un akrobāts Ņikita Getmans.

Sporta meistaru kandidātu grupā labāko rezultātu uzrādīja Zane Petrova, kura izcīnīja 3.vietu un Anna Ločmele, kura ierindojās 4.vietā. Pre – junioru grupā uz goda pjedestāla kāpa treneres Tatjanas Jurenko audzēkne Darja Eļbe, kura izcīnīja 3.vietu.