Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

Ar godalgām no Tartu

19.11.2008 17:28

Kārtējo reizi medaļām ražīgs starptautiskais džudo turnīrs, šoreiz Tartu, izvērties Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņiem. Turnīrā, kurā dažādās vecuma grupās piedalījās piecu valstu sportisti, liepājnieki pavisam izcīnīja 14 godalgu, no kurām piecas tika izcīnītas pieaugušo konkurencē. Interesanti, ka pie zelta godalgas tika Jekaterina Bibika (līdz 52 kg), kurai neizdevās uzvarēt savā vecuma grupā – līdz 17 gadiem – mūsu cīkstone zaudēja finālā un ieņēma otro vietu.

Vēl pieaugušo konkurencē otro vietu izcīnīja Viktors Grišins (līdz 66 kg), Vladimirs Petriks (līdz 60 kg), bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās Aleksejs Jažēvičs (līdz 73 kg) un Ņikita Agaponovs (līdz 60 kg). Bērnu un jauniešu konkurencē no liepājniekiem zeltu izcīnīja – Dmitrijs Litjašovs (līdz 30 kg), Vitālijs Pimenovs (līdz 38 kg) un Artjoms Briljovs (līdz 73 kg), bet sudrabs tika Ruslanam Soham (līdz 30 kg) un Edgaram Jarjomenko (līdz 50 kg). Savukārt trešo vietu ieguva Aleksejs Dudkins (virs 60 kg), Zurabs Štifurskis (līdz 55 kg) un Arturs Skolovskis (līdz 66 kg).