Ar Oskara Pāvila 16 vārtiem nav gana, lai “Vaiņode” atņemtu punktus “Ogrei”

29.09.2019 15:23

Latvijas “SynotTip” handbola Virslīgā šodien bija vērojama divu komandu līderu divkauja, vaiņodietim Oskaram Pāvilam un ogrēnietim Rolandam Ivanovam kopā pretinieku vārtos ieraidot 30 bumbas, kamēr “Ogrei” viesos izdevās pārspēt “Vaiņodi” ar rezultātu 32:30.

Pēc visnotaļ līdzvērtīga spēles sākuma ogrēniešiem izdevās veikt 6:1 izrāvienu, panākot sev sešu vārtu pārsvaru (10:4). Līdz puslaika beigām “Ogres” vadība sasniedza jau septiņu punktu apmērus (18:11), savukārt lielāko atrāvienu viesi spēja iegūt pēc kārtējā Rolanda Ivanova vārtu guvuma 47. minūtē – 30:20. Tomēr tad ogrēniešu uzbrukums praktiski apstājās, turpmākajās 13 minūtēs viesiem spējot gūt nieka divus vārtus, kamēr vaiņodiešiem gluži vienkārši pietrūka laika, lai “Ogri” noķertu – 30:32.

Šodien deviņu spēlētāju sastāvā uz Vaiņodi atbraukušo ogrēniešu rindās ar 14 vārtiem līderis bija Rolands Ivanovs, kamēr Arvis Laganovskis pievienoja septiņus precīzus raidījumus. “Vaiņodei” neapturams bija Oskars Pāvils, kam 16 vārti.

Nākamajās spēlēs abas komandas izbraukumā spēlēs ar Ludzas “Latgolu”. Vaiņodiešiem tālais pārbrauciens gaidāms 5. oktobrī, kamēr pašreizējiem turnīra līderiem ogrēniešiem – 6. oktobrī.

HK Vaiņode – HK Ogre 30:32 (11:18)

Vaiņode: Oskars Pāvils 16/3, Juzups 5, Dīks 4, Greikšs 1, Pumpurs 1, Mickus 1, Jurševskis 1, Plūme 1.
Ogre: Ivanovs 14/3, Arvis Laganovskis 7, Strēlis 4, Dāvidnieks 3, Bauze 2, Pozņaks 1, Mancurovs 1.