Artūrs Brolītis ātrākais Polijā

01.06.2009 19:02

Liepājas ūdens motosporta komandas “UPB Energy” braucēji piedalījušies starptautiskās sacensībās Polijā, kur S-550 klasē nepārspēts palika liepājnieks Artūrs Brolītis.

Mišliborzā startēja trīs liepājnieki. JT-250 jeb jauniešu laivu klases pārstāvis Mārim Gūžam arī šoreiz Polijas ūdeņos augstvērtīgus rezultātus neizdevās sasniegt un bija jāsamierinās ar piekto vietu. Daudz veiksmīgāk startēja mūsu S-550 klases braucēji – Artūrs Brolītis un Pēteris Pelnēns, kuri pirmajos divos braucienos konkurentiem neatstāja nekādas cerības uz uzvaru, tātad Brolītis izcīnīja uzvaru, bet tūlīt aiz viņa ierindojās Pelnēns. Ja A. Brolītim pēdējā, trešajā braucienā ar trešo vietu bija gana, lai nosargātu uzvaru kopvērtējumā, tad Pelnēna izcīnītā ceturtā vieta kopējā ieskaitē viņu nobīdīja uz trešo vietu. Tomēr tik un tā jāuzteic liepājnieku starts, ņemot vērā to, ka pirmajos divos braucienos S-550 laivu klasē abi mūsējie spēja aiz sevis atstāt vairākkārtējo pasaules čempionu šajā klasē – poli Lehoslavu Ribarčiku. Tikmēr Dānijā aizvadīts Vācijas ADAC ūdens motosporta čempionāta otrais posms, kurā Mārtiņš Morozs tehnisku ķibeļu vajāts ierindojās devītajā vietā.

Nākamās sacensības mūsu ūdens motosportistiem paredzētas tepat Liepājā – 13.jūnijā ar pirmo posmu Tirdzniecības kanālā sāksies Latvijas atklātais čempionāts.