Atkal zaudēja vien čempionam

23.03.2016 06:58

Liepājas Kompleksās sporta skolas džudists Artjoms Galaktionovs izcīnījis bronzas medaļu Vācijā notikušajās sacensībās “Bremen Masters”, kas divās vecuma grupās pulcēja 852 sportistus no 23 pasaules valstīm.

Savā U18 vecuma grupā svarā līdz 66 kilogramiem liepājnieks, kurš pagājušajā gadā Brēmenē ieguva sudrabu, bija pārāks par pretiniekiem no Vācijas, Nīderlandes, Čehijas, Francijas, bet cīņā par 1. vietu zaudēja džudistam no Brazīlijas, kurš vēlāk kļuva par čempionu. Jāpiebilst, ka arī pagājušā gada sacensībās Artjoms zaudēja vienīgi šim brazīlietim un tas notika tieši finālcīņā.

Gandarījuma turnīrā par bronzu mūsu džudists pieveica Īrijas, Nīderlandes un Vācijas sportistus, nodrošinot 3. vietu visplašāk pārstāvētajā svara kategorijā 81 sportista konkurencē.