Atklāta airēšanas slaloma sezona

24.05.2017 07:06

Liepājā aizvadītas airēšanas slaloma sacensības “Atvara kauss 2017”. Šajās sacensībās piedalījās astoņi SK “Atvars” sportisti, un mūsu airētāji izcīnīja sešas godalgas. Kopumā sacensībās piedalījās 91 sportists no septiņiem Latvijas un diviem Lietuvas klubiem.

Lielisku sniegumu demonstrēja Annija Glezere, kura K1 laivu klasē izcīnīja 1. vietu, bet Agita Losmane ierindojās 3. vietā.

Liepājnieks Ivo Kurvins K1 laivu klasē ieguva 2. vietu, bet palika nepārspēts U15 vecuma grupā. Vēl divas godalgas SK “Atvars” airētājiem izcīnīja kluba jaunākie censoņi. K1 klasē U12 vecuma grupā uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Elizabete Kurvina, bet U10 vecuma grupā Klāvs Auznieks ierindojās 2. vietā.

SK “Atvars” treneri Aigars Auznieks un Juris Kurvins savu audzēkņu sniegumu vērtē kā teicamu, īpaši izceļot Annijas Glezeres un Ivo Kurvina sniegumu.

Dienu pirms Liepājas sacensībām airētāji aizvadīja mačus Nīcā, Bārtas upē, un arī tur liepājniekiem bija labas sekmes. K1 klasē uzvarēja Annija Glezere, bet 2. vietā ierindojās Agita Losmane. Savukārt Ivo Kurvins ieguva 2. vietu K1 klasē, bet U16 vecuma grupā viņam bija 1. vieta.

Saspringtajā sacensību kalendārā SK “Atvars” airētāji devās arī uz Lietuvu, kur Viļņas čempionātā Ivo Kurvins U16 vecuma grupā ieguva 2. vietu, bet Lietuvas čempionātā komandu vērtējumā Liepājas klubs ierindojās 3. vietā. Mūsu vienību pārstāvēja Annija Glezere, Ralfs Maisiņš un Bruno Vēbers.

Liepājas treneru kolektīvs atzinīgi novērtēja paveikto darbu treniņnometnē Čehijā, kur tika pilnveidotas tehniskās iemaņas, kā arī nopietni strādāts pie fiziskās sagatavotības un izturības. Konkurētspējas paaugstināšanai klubs izvērtē iespējas iegādāties mūsdienīgāku inventāru.