Piektdiena, 29. marts Agija, Aldonis

Atveda kausu

27.10.2017 07:05

Bauskā norisinājās Latvijas cīņas sporta veidu kausa izcīņa, kur piedalījās arī Liepājas Kompleksās sporta skolas grieķu–romiešu cīņas komanda, kas izcīnīja 1. vietu. Liepājas pirmā komanda savā apakšgrupā ar 7:3 uzvarēja Daugmales komandu un ar 10:0 pārliecinoši pārspēja Ādažu cīkstoņus. Finālā liepājniekiem pretim stājās pagājušā gada čempione – Daugavpils komanda. Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāvji ar 7:3 pieveica Latgales pārstāvjus un godam nopelnīja uzvarētāju kausu.

Liepājas otrā komanda savā apakšgrupā ar 3:7 zaudēja daugavpiliešiem un ar 3:6 piekāpās Krišjāņa Kundziņa cīņas sporta skolai, bet cīņā par 5. vietu ar 7:1 uzvarēja Ādažu cīkstoņus.

Liepājas pirmajā komandā startēja Kaspars Bondarenko, Marks Koļesņiks, Edgars Laugalis, Arturs Laugalis, Edgars Blohins, Dmitrijs Kuzņecovs, Alens Sprūds, Kārlis Stelps un Mareks Krauklis.