Badmintonisti izcīna četras godalgotas vietas

27.03.2017 11:48

Ar lieliskiem rezultātiem sestdien no Talsiem atgriezušies Liepājas badmintonisti, kur “Talsu kausa” 4.posma sacensībās piedalījās 45 sportisti no Valmieras, Baložiem, Ozolniekiem, Olaines, Talsiem un Liepājas. Liepājnieki turnīrā izcīnīja četras godalgotas vietas, portālam pastāstīja badmintonistu treneris.

Ar izcīnītu sudrabu sieviešu vienspēlēs B grupā izcēlās Kitija Jonase, kas smagā trīs setu cīņā ar 21-17,14-21, 21-10 pieveica talsenieci I.A.Valgelinu.

Sudrabu Talsos jauniešu U17 vienspēlēs izcīnīja Artis Granovskis, kurš, gūstot četras uzvaras piecās spēlēs, veiksmīgi turpina Liepājas sacensībās uzsākto ceļu uz iespēju startēt Latvijas jaunatnes olimpiādē.

Labu startu U17 vienspēlēs uzrādīja Anrijs Zaķis – izcīnīta viena uzvara trijos setos pagarinājumā (21-19, 17-21, 22-20) pār talsenieku M.Bisenieku, līdz ar to Anrijs ierindojas 5.vietā.

Divas bronzas godalgas izcīnīja Aigars Brečs vīriešu B grupas vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar valmierieti K.Šnepstu.

“Talsu kausa” turnīrā vēl ir atlicis 5. – noslēdzošais posms, bet kopvērtējumā uz goda pjedestālu joprojām pretendē vairāki liepājnieki.