Badmintonisti Klaipēdā izcīna sudrabu

31.01.2019 12:13

26.janvārī Klaipēdā norisinājās badmintona turnīrs jauniešiem “Mūsu viltys”, kur dalību ņēma 55 spēcīgākie jaunieši U12 un U15 vecuma grupās. Liepāju turnīrā pārstāvēja U15 jaunā maiņa piecu sportistu sastāvā.

Sacensības sākās ar jauktajām dubultspēlēm, kur Liepājas pāris Dinārs Bronka un Žanete Griniece izcīnīja sudrabu, bet Sandijs Eņģelis un Marta Heize ierindojās 6.vietā.

Puišu vienspēlēs 14 vīru konkurencē lielisku sniegumu uzrādīja D.Bronka, ierindojoties 4.vietā. S.Eņģelim dalītā 9./10. vieta, bet Arnoldam Tiļļam 13./14.vietā.

Meiteņu vienspēlēs Ž.Griniece ar kājas traumu no sacensībām izstājās, bet M.Heize ierindojās dalītā 21.vietā

Dubultspēlēs D.Bronka un S.Eņģelis palika 5.vietā, Ž.Grijniece un M.Heize 12 pāru konkurencē 10.vietā, bet A.Tiļla ar lietuvieti R.Sorokinas septiņu pāru konkurencē palika pēdējie.

27.janvārī Inčukalnā badmintonisti ņēma dalību arī starptautiskā turnīrā “Yonex LABL” 4.posma sacensībās ar 95 spēlētāju piedalīšanos.

B grupas dubultspēlēs Gustavs Dāvids Brečs pārī ar jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu izcīnīja 4.vietu, bet Guntis Pirktiņš ar Ģirtu Sermuli, piedzīvojot divus sāpīgus zaudējumus trīs setos, palika 11. Visi trīs startēja arī B grupas vienspēļu turnīrā, kur Brečam cīnoties ar sasituma traumām dalīta 13.vieta, Pirktiņam 16.vieta un Sermulim 24.

Turnīrā Liepāju pārstāvēja arī “Tautas klases” pārstāves Santa Bronka un Ilze Gūtmane, kam dubultspēlēs šoreiz gūt uzvaru kādā no spēlēm neizdevās un rezultātā  6.vieta, bet vienspēlēs mačā par 13.-14.savstarpējā spēlē pārāka izrādījās Gutmane.