Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Badmintonisti no Rīgas atgriežas ar medaļām

29.11.2018 11:54

24.novembrī tika aizvadīti “Rīgas jaunatnes” un “Babolat Rīga” starptautiskie badmintona turnīri. Mačos tika sadalīti 26 medaļu komplekti, bet par godalgām cīnījās 174 Latvijas un Baltkrievijas spēcīgākie sportisti, tostarp arī pieci liepājnieki.

Bronzas godalga jauniešu U13 dubultspēlēs izdevās izcīnīt Dināram Bronkam un Leonardo Golovčenko. Jauktajās dubultspēlēs D.Bronka pārī ar rīdzinieci L.Znotēnu ierindojās 4.vietā. L.Golovčenko pārī ar rīdzinieci A.Grundmani palika 6.vietā, bet vienspēlēs L. Golovčenko ierindojās 5.vietā un D.Bronka – 9.

Lielisks starts pieaugušo B grupā bija Guntim Pirktiņam, kas vienspēlēs 30 vīru konkurencē izcīnīja sudraba medaļu, bet dubultspēlēs pārī ar Gustavu Dāvidu Breču tika pie bronzas godalgām.

G.D.Brečs vienspēlēs A Grupā palika 15.vietā. Turpat savus spēkus izmēģināja arī Artis Granovskis un ierindojās 18.vietā. A grupas dubultspēlēs A.Granovskis pārī ar talsinieku K.Vārnu izcīnīja 6.vietu.

Ar šīm sacensībām G.D.Brečs ar A.Granovski startēdami “augstākajā līgā” gatavojās startam Latvijas U19 čempionātam badmintonā, kas jau šajā nedēļas nogalē norisināsies Valmierā.