Trešdiena, 20. janvāris Aļģirds, Orests, Oļģerts, Alģis
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

Uzticamas un aktuālas ziņas šajā laikā ir ļoti svarīgas!

Piesakies paziņojumiem un esi informēts par būtiskākajiem notikumiem Liepājā!

Pieteikties

Badmintonistiem medaļu birums turnīrā “Liepājas cerība 2019”

Badmintonistiem medaļu birums turnīrā “Liepājas cerība 2019”
Foto: Publicitātes
25.11.2019 14:43

liepajniekiem.lv

23.novembrī Liepājas 8.vidusskolā norisinājās starptautiskais badmintona turnīrs “Liepājas cerība 2019”. Jau astoto reizi šīs sacensības vienkopus pulcēja spēcīgākos badmintona spēlētājus no Liepājas, Talsiem, Ventspils un Salaspils, kā arī viesus no Kretingas un Klaipēdas.  

Turnīrā tika sadalīti 13 medaļu komplekti četrās meistarības grupās, kur liepājnieku kontā piecas zelta, astoņas sudraba, piecas bronzas godalgas un piecās kategorijās izcīnītas 4.vietas. 

Turnīra “Liepājas cerība 2019” rezultāti:

A (elites grupa): pieaugušie un juniori U17-U19

Vīriešu vienspēles:

1. G. Granovskis (Liepāja)   
2. G.D.Brečs (Liepāja)         
3. M.Bisenieks (Talsi)
4. K.Vārna (Talsi)

Vīriešu dubultspēles:

1. G.D.Bečs / A.Zaķis (Liepāja)
2. K.Vārna / M.Vārna (Talsi)
3. I.Bušs / G.Garnovskis ( Liepāja)
4. M.Bisenieks / H.G.Jankevics (Talsi)

B grupa: seniori, U19 un meistarīgākie U15 juniori

Vīriešu vienspēles:

1. L.Golovčenko (Liepāja) 
2. M.Laizāns (Ventspils)
3. Ģ.Sermulis (Liepāja)
4. D.Bronka (Liepāja)

Sieviešu vienspēles:

1. L.Pociūte (Klaipēda)
2. A.Cmaite (Klaipēda)
3. E.Puncule (Liepāja)
4. I.Gūtmane (Liepāja)

Vīriešu dubultspēles:

1. A.Lečas / Ģ.Sermulis (Klaipēda/Liepāja)
2. D.Bronka / L.Goločenko (Liepāja)   
3. A.E.Kviesis / E.Kviesis (Talsi)  
4. T.Anšmits / N.Jansons (Talsi) 

Sieviešu dubultspēles:

1. A.Comaite / L.Pociute (Klaipēda)
2. I.Korjukina / M.Varslavāne (Liepāja)
3. Ž.Griniece / M.Heize (Liepāja)
4. S.Bronka / E.Puncule (Liepāja)

Jauktās dubultspēles B grupa:  

1. J.Saksaganskis /S.Tarvydaite (Ventspils/Klaipēda) 
2. A.Brečs / K.Buša (Liepāja)
3. A.Lācis / M.Varslavāne (Liepāja)
4. R.Galuza / I.Gūtmane ( Liepāja)   

Jauktās dubultspēles U13/U15 grupa:

1. A.Lečas / L.Pociūte (Klaipēda)
2. L.Golovčenko / M.Heize (Liepāja)
3. A.E.Kviesis / M.Romaņuka (Talsi)
4. M.Šialis / B.Cirtautaite (Klaipēda)

U15 grupa:

Puišu vienspēles: 

1. R.Barkovs (Ventspils) 
2. K.Balodis (Liepāja) 
3. V.Žilinskas (Klaipēda)  
4. A.Tiļļa (Liepāja)   

Meiteņu vienspēles:

1. B.Cirtautaite (Klaipēda)
2. M.Černiauskaite (Klaipēda)
3. E.Gārde (Liepāja)
4. M.Romaņuka (Talsi)

Puišu dubultspēles

1. R.Barkovs /L.R.Brečs (Liepāja) 
2. K.Balodis/ A.Tiļļa (Liepāja) 
3. G.Ostrovskis / N.Šiaulys (Klaipēda)
4. A.Pocius / J.Šimaitis (Klaipēda)

Meiteņu dubultspēles

1. M.Černiauskaite/B.Cirtautaite (Klaipēda)
2. D.Čaika / E.Gārde (Liepāja)
3. U.Januškevičiūte/DStonkute (Klaipēda)
4. M.Bārbale / M.Romaņuka (Talsi)

Puišu vienspēles U13 grupa:

1. N.Šiaulys (Klaipēda)            
2. D.Černauskas (Klaipēda)            
3. G.Ostrovskis (Klaipēda)            
4. A.Pociuss (Klaipēda)            

Šobrīd aktuāli

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz