Pirmdiena, 27. janvāris Ildze, Ilze, Izolde

Badmintonistiem medaļu birums turnīrā “Liepājas cerība 2019”

Badmintonistiem medaļu birums turnīrā “Liepājas cerība 2019”
Foto: Publicitātes
25.11.2019 14:43

liepajniekiem.lv

23.novembrī Liepājas 8.vidusskolā norisinājās starptautiskais badmintona turnīrs “Liepājas cerība 2019”. Jau astoto reizi šīs sacensības vienkopus pulcēja spēcīgākos badmintona spēlētājus no Liepājas, Talsiem, Ventspils un Salaspils, kā arī viesus no Kretingas un Klaipēdas.  

Turnīrā tika sadalīti 13 medaļu komplekti četrās meistarības grupās, kur liepājnieku kontā piecas zelta, astoņas sudraba, piecas bronzas godalgas un piecās kategorijās izcīnītas 4.vietas. 

Turnīra “Liepājas cerība 2019” rezultāti:

A (elites grupa): pieaugušie un juniori U17-U19

Vīriešu vienspēles:

1. G. Granovskis (Liepāja)   
2. G.D.Brečs (Liepāja)         
3. M.Bisenieks (Talsi)
4. K.Vārna (Talsi)

Vīriešu dubultspēles:

1. G.D.Bečs / A.Zaķis (Liepāja)
2. K.Vārna / M.Vārna (Talsi)
3. I.Bušs / G.Garnovskis ( Liepāja)
4. M.Bisenieks / H.G.Jankevics (Talsi)

B grupa: seniori, U19 un meistarīgākie U15 juniori

Vīriešu vienspēles:

1. L.Golovčenko (Liepāja) 
2. M.Laizāns (Ventspils)
3. Ģ.Sermulis (Liepāja)
4. D.Bronka (Liepāja)

Sieviešu vienspēles:

1. L.Pociūte (Klaipēda)
2. A.Cmaite (Klaipēda)
3. E.Puncule (Liepāja)
4. I.Gūtmane (Liepāja)

Vīriešu dubultspēles:

1. A.Lečas / Ģ.Sermulis (Klaipēda/Liepāja)
2. D.Bronka / L.Goločenko (Liepāja)   
3. A.E.Kviesis / E.Kviesis (Talsi)  
4. T.Anšmits / N.Jansons (Talsi) 

Sieviešu dubultspēles:

1. A.Comaite / L.Pociute (Klaipēda)
2. I.Korjukina / M.Varslavāne (Liepāja)
3. Ž.Griniece / M.Heize (Liepāja)
4. S.Bronka / E.Puncule (Liepāja)

Jauktās dubultspēles B grupa:  

1. J.Saksaganskis /S.Tarvydaite (Ventspils/Klaipēda) 
2. A.Brečs / K.Buša (Liepāja)
3. A.Lācis / M.Varslavāne (Liepāja)
4. R.Galuza / I.Gūtmane ( Liepāja)   

Jauktās dubultspēles U13/U15 grupa:

1. A.Lečas / L.Pociūte (Klaipēda)
2. L.Golovčenko / M.Heize (Liepāja)
3. A.E.Kviesis / M.Romaņuka (Talsi)
4. M.Šialis / B.Cirtautaite (Klaipēda)

U15 grupa:

Puišu vienspēles: 

1. R.Barkovs (Ventspils) 
2. K.Balodis (Liepāja) 
3. V.Žilinskas (Klaipēda)  
4. A.Tiļļa (Liepāja)   

Meiteņu vienspēles:

1. B.Cirtautaite (Klaipēda)
2. M.Černiauskaite (Klaipēda)
3. E.Gārde (Liepāja)
4. M.Romaņuka (Talsi)

Puišu dubultspēles

1. R.Barkovs /L.R.Brečs (Liepāja) 
2. K.Balodis/ A.Tiļļa (Liepāja) 
3. G.Ostrovskis / N.Šiaulys (Klaipēda)
4. A.Pocius / J.Šimaitis (Klaipēda)

Meiteņu dubultspēles

1. M.Černiauskaite/B.Cirtautaite (Klaipēda)
2. D.Čaika / E.Gārde (Liepāja)
3. U.Januškevičiūte/DStonkute (Klaipēda)
4. M.Bārbale / M.Romaņuka (Talsi)

Puišu vienspēles U13 grupa:

1. N.Šiaulys (Klaipēda)            
2. D.Černauskas (Klaipēda)            
3. G.Ostrovskis (Klaipēda)            
4. A.Pociuss (Klaipēda)            

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)