Otrdiena, 21. janvāris Agne, Agnese, Agnija

Badmintonistiem pieticīgs starts Eiropas čempionātā

Badmintonistiem pieticīgs starts Eiropas čempionātā
Foto: Publicitātes
23.09.2019 13:03

"Kurzemes Vārds"

Polijā notikušajā Eiropas komandu un individuālajā čempionātā Latvijas U17 badmintona izlase ar liepājnieku Gustavu Dāvidu Breču sastāvā zaudēja visās spēlēs.

Komandu čempionātā startēja 35 dalībvalstis. Latvija apakšgrupu turnīrā sacentās ar Beļģijas, Turcijas, Rumānijas un Baltkrievijas vienaudžiem un zaudēja visās spēlēs. Vispirms latvieši ar 1:4 zaudēja Beļģijai, tad ar 0:5 palika sausā pret Turciju un Rumāniju, bet ar 1:4 piekāpās Baltkrievijai.

Gustavs Dāvids Brečs pārī ar jelgavnieku Paulu Eliasu Rozenvaldu Latvijas izlasi pārstāvēja dubultspēļu sacensībās. Liepājas un Jelgavas duets ar 5-21, 8-21 piekāpās Turcijas pārim un ar 14-21, 11-21 atzina Baltkrievijas komandas pārsvaru.

Zaudējot visas spēles apakšgrupā, Latvija tālākām sacensībām nekvalificējās. Eiropas U17 komandu čempionātā triumfēja Dānija, kas izšķirošajā mačā pārspēja Serbiju.

Individuālajā jeb pāru ieskaitē U17 Eiropas čempionātam bija pieteicies līdz šim lielākais dalībnieku skaits – 318 spēlētāji no 39 valstīm.

Arī šajā turnīrā Gustavs Dāvids Brečs sacentās kopā Paulu Eliasu Rozenvaldu. Jau pirmajā kārtā latvieši spēkojās ar čempionāta galvenajiem favorītiem Sergeju Lukiču un Mihailo Tomiču no Serbijas un zaudēja smagi – ar 6-21, 3-21.

Par čempioniem kļuva Dānijas duets Kristians Fausts Kjērs un Mads Juels Mellers.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēlu failus un novieto tos šeit. (Foto jābūt JPG formātā, max 5MB)