Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Baudāmā cīņā revanšēties neizdevās

12.02.2013 07:00

“Vaiņodes” handbolistiem izbraukumā neizdevās revanšēties komandai “ASK/LU” par zaudējumu savā laukumā. Viesos mūsējie piekāpās ar 26:29 (10:12).

Uzvaru alka abas komandas, un abas komandas demonstrēja kvalitatīvu sniegumu. Psiholoģiski panākums vairāk bija nepieciešams vaiņodniekiem, kuriem šosezon virslīgā nav izdevies pārspēt tikai divas komandas – Dobeles “Tenax” un armijniekus. Skatāmās cīņas ievadā mājinieki gan ieguva pārsvaru 4:0, tomēr nekur ļoti tālu mūsējie viņiem aizmukt neļāva – jau pirmajā puslaikā viesi vairākkārt panāca neizšķirtu, tiesa, pēdējā minūtē pirms pārtraukuma “ASK/LU” guva divus vārtus un atpūtā devās ar pārsvaru 12:10.

“Lielas problēmas mums atkal sagādāja pretinieku vārtsargs Atis Kociņš, kura pārspēšana nav viegls uzdevums arī citām komandām. Bijām pamainījuši uzbrukuma sistēmu, pārejot uz četri-divi – ar četriem ārējiem spēlētājiem un diviem uz līnijas, lai piesaistītu pretinieku līnijas spēlētājus, tādējādi atraisot rokas uzbrukumā mūsu ārējās līnijas spēlētājiem. Tas daudzējādā ziņā izdevās. Savukārt aizsardzībā darbojāmies pēc sistēmas pieci-viens, un arī tā sevi attaisnoja, bet lielākās grūtības mums sagādāja viņu vārtsarga pārspēšana,” stāsta komandas galvenais treneris Zigmunds Mickus.

Cīņa bija ne tikai baudāma un līdzvērtīga, bet arī asa: mājinieki nopelnīja piecus noraidījumus, bet “Vaiņode” – trīs. Diemžēl vienā no epizodēm nopietnu savainojumu guva viens no “ASK/LU” līderiem Kaspars Naglis, kurš ir šās komandas galvenais saspēles veidotājs. Laukumu viņš pameta uz nestuvēm, un esot aizdomas par ceļgala saišu savainojumu.

HK “Vaiņode” labā sešus vārtus guva Normunds Pāvils, bet pa pieciem Andis Grundmanis un Oskars Pāvils. Nākamo spēli vaiņodnieki aizvadīs 23. februārī, kad viesos tiksies ar Dobeles vienību “Tenax”.