Bokseri gatavojas Latvijas čempionātam

23.03.2009 19:02

Nedēļas nogalē Ventspils Olimpiskajā centrā norisinājās pilsētas atklātais čempionāts boksā, kas zināmā mērā bija pārbaudes turnīrs, gatavojoties Latvijas čempionātam. Šoreiz gan Ventspilī pulcējās visai neliels pulks cimdoto dūru pārstāvju no četrām pilsētām – Jūrmalas, Jelgavas, Ventspils un Liepājas. Mūsu pilsētas Komplekso sporta skolu pārstāvēja Kārļa Knitnera audzēkņi un, jāteic, veiksmīgi – divās vecuma grupās (vecākās grupas jauniešu un junioru konkurencē) liepājnieki kopā izcīnīja piecas zelta medaļas.

1993.–1994.gadā dzimušo jauniešu ieskaitē līdz finālam aizcīnījās četri mūsējie un divi no viņiem tā arī palika nepārspēti – Emīls Akerfelds (līdz 54 kg) un Rolands Stenders (līdz 66 kg), bet Rūdolfs Silts (46 kg) un Andris Melbergs (līdz 48 kg) ieņēma otrās vietas. Junioru konkurencē arī pēc pārējo treneru vērtējumu vislabāko sniegumu demonstrēja Ričards Silts (līdz 64 kg), kurš finālā kā pēc grāmatas tika galā ar Ventspils bokseri. Zelta godalgas izcīnīja vēl divi liepājnieki – Juris Zundovskis (līdz 46 kg) un Matīss Kozlovskis (līdz 69 kg), bet sudraba medaļas ieguva Reinis Štolcs (līdz 60 kg) un Pēteris Vītols (virs 81 kg). Savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena šoreiz stājās tikai viens liepājnieks – Agnis Ukstiņš (līdz 57 kg).

Jau šās nedēļas nogalē bokseri priecēs jelgavniekus – notiks Latvijas čempionāts boksā, kurā par medaļām, protams, cīnīsies arī mūsu puiši.