Brāļi Pāvili ļauj “Vaiņodei” sakaut Ludzu un ielēkt “top 4”

07.12.2019 21:55

“SynotTip” Latvijas handbola Virslīgā svarīgu uzvaru svinējusi “Vaiņode”, kas mājās, pateicoties brāļu Aināra un Oskara Pāvilu kopā 14 gūtajiem vārtiem, ar 26:24 apspēlēja Ludzas “Latgolu”, pakāpjoties uz kopvērtējuma ceturto vietu. Savukārt Dobeles “Tenax” guva desmito panākumu desmit cīņās, ar 36:28 izbraukumā sakaujot “Ogri”.

“Vaiņodes” un “Latgola” mača pirmajā puslaikā vaiņodiešiem divreiz izdevās iekrāt četru vārtu pārsvaru (8:4, 10:6), tomēr līdz pārtraukumam ludzānieši atguva līdzsvaru un atpūtā devās pie 13:13. Otrajā puslaikā abasvienības apmainījās ar vadības grožiem, izskaņā “Vaiņodei” ielaižot tikai vienus vārtus pēdējās septiņās minūtēs, kas mājiniekiem ļāva uzvarēt ar 26:24. Jāatzīmē, ka abu komandu savstarpējā cīņā pirmajā aplī “Latgols” savā laukumā bija pārāka ar 34:28.

Vaiņodiešu panākumu ar astoņiem vārtiem kaldināja Oskars Pāvils, savukārt viņa brālis Ainārs, kā arī Kristers Plūme pievienoja sešus precīzus raidījumus. “Latgola” rindās deviņas reizes izcēlās Endijs Kušners.

Otrā apļa pēdējā kārtā “Latgols” uzņems “Jūrmalas sportu”, bet “Vaiņode” mājās cīnīsies ar Latvijas čempioni Dobeles “Tenax”, kas šovakar viesos Ogrē jau pirmajā puslaikā (19:10) izšķīra mača likteni. Septiņas reizes dobelnieku sastāvā ar vārtiem atzīmējās Aivis Jurdžs, kamēr ogrēniešiem pa sešiem vārtiem guva Rolands Ivanovs un Arvis Laganovskis.

“Vaiņode” – Ludzas “Latgols” 26:24 (13:13)
Vaiņode: Ainārs Pāvils 8, Plūme 6, Oskars Pāvils 6/3, Juzups 4, Mickus 1, Greikšs 1.
Latgols: Endijs Kušners 9/5, Borodkins 5, Edgars Rancāns 5, Strazds 2, Grebeņņikovs 1, Agris Kušners 1, Edijs Kušners 1.