Otrdiena, 14. maijs Elfa, Elvita, Aivita, Krišjānis

Čempions kļūs zināms nākamgad

26.12.2008 16:25

Gada izskaņā Liepājas Kompleksās sporta skolas šahisti ir piedalījušies vairākos turnīros, arī Eiropas ātrā šaha čempionātā, kas norisinājās Polijas galvaspilsētā Varšavā. Sacensības Varšavā bija pulcējušas kuplu dalībnieku skaitu – 652 šahistus no visa Vecā kontinenta. No liepājniekiem visaugstākās izredzes uz labiem rezultātiem bija Vadimam Daškevičam, kurš bija izsēts ar 102.numuru, bet pēc 13 kārtām viņš ar 8,5 punktiem ierindojās 93.vietā.

Identisks punktu skaits bija Ritvaram Reimanim, kurš ierindojās 86.vietā (izlikts ar 223.numuru). Vēl no mūsu pilsētas šahistiem labāk par savu pozīciju rangā nospēlēja Arkādijs Kovaļevskis (8 punkti, 138.vieta, bet izsēts ar 447.numuru), Jānis Veits – 7,5 punkti un 212.vieta (izsēts ar 367.numuru) un Gaļina Sudmale – 7 punkti un 294.vieta (izsēta ar 459.numuru).

Savukārt KSS Šaha kluba atklātajā čempionātā uzvarēja Staņislavs Meļihovs (7 punkti no 7), KSS Šaha nodaļas atklātajā čempionātā 1.sporta klases grupā labākais no liepājniekiem bija Jānis Sēlis (5,5 no 7 punktiem) – 2.vieta, 2.sporta klases grupā uzvarēja Romāns Rjabcevs (6 punkti no 9), bet 3.sporta klases grupā uzvarēja Sanktpēterburgā dzīvojošais liepājnieks Germans Siņicins – 7,5 punkti no 9.

Savukārt Liepājas šaha 64.čempionāta uzvarētāju noskaidros tikai nākamgad, jo pēc 13 kārtām ar 11 punktiem 1.vietu dalīja meistarkandidāti Ritvars Reimanis un Ivars Bērziņš. Bronzas godalgu gan jau ir ieguvis seniors Juris Kondratjevs.