Trešdiena, 26. februāris Mētra, Evelīna, Aurēlija

Cīnīsies tautas sporta sacensībās ”Liepājas īriens”

Cīnīsies tautas sporta sacensībās ”Liepājas īriens”
Foto: izraviens.eu
03.07.2018 11:32

liepajniekiem.lv

Otro gadu pēc kārtas Liepājā norisināsies tautas sporta sacensības ”Liepājas īriens’’, kur dalībniekiem būs jāpeld, jāskrien un jāairē ar SUP dēli, portālam vēstīja sacensību ”Liepājas īriens” galvenais tiesnesis Aivis Tints.

Sacensību dienā, 14. jūlijā, ikvienam Liepājas īriena dalībniekam būs iespēja pārbaudīt savus spēkus īsajā, bet pietiekami grūtajā distancē, kas sastāv no peldēšanas, airēšanas un skriešanas.

Savukārt jau šo ceturtdien, 5. jūlijā, pulksten 19 Beberliņos pie piedzīvojumu parka ”Tarzāns” norisināsies aktīvais vakars uz SUP dēļiem, kur varēs pieslīpēt savu meistarību un uzdot jautājumus Aivim Tintam, kurš būs aktīvā vakara vadītājs un sacensību galvenais tiesnesis.

Kā pozitīvi atzina Liepājas īriena pagājušā gada dalībnieki, sacensības bija ļoti grūtas, bet tai pat laikā interesantas, jo prasa ne tikai izturību, bet arī spēku, tehniku un stratēģiju. Sacensības norisināsies trīs grupās – vīrieši, sievietes un bērni. Vīriešiem un sievietēm trases garums būs apmēram 1.7 kilometrus gara, tajā skaitā peldēšana un airēšana. Kā paredz noteikumi, ūdens sadaļa tiek veikta glābšanas vestē, kura pirms ieskriešanas mežā tiek atstāta MIX zonā, kā arī turpat uzvilkti apavi. Trase būs iezīmēta ar lentēm un norādēm. Dalībnieki sacensībās tiks laisti ik pa 30 sekundēm, tāpēc vispirms katram būs cīņa ar sevi un tikai pēc tam ar pretiniekiem.

Sacensību starta vieta būs Beberliņos, pie atpūtas parka Tarzāns. Reģistrācija sacensībām sāksies no pulksten 9.

Reģistrēties pasākumam un papildus informāciju var iegūt: https://www.buruskola.lv/registracija vai sazinoties ar galveno tiesnesi [email protected]

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli