Čižovs nepārspēts Tallinā

12.04.2018 07:01

Tallinas “Saku Suurhall” arēnā norisinājās iespaidīgs cīņas sporta veidu turnīrs Eiropas mērogā – “Tallinn Open 2018”, kur šogad uz četrpadsmit paklājiem sacentās vairāk nekā divi tūkstoši cīkstoņu. Grieķu – romiešu cīņā 147 komandu konkurencē Liepājas Kompleksās sporta skolas pārstāvji ierindojās 10. vietā.

Labāko rezultātu šajās sacensībās sasniedza Valērijs Čižovs, kurš junioru konkurencē svara kategorijā līdz 55 kilogramiem pārspēja cīkstoņus no Somijas, Krievijas, ASV, kā arī savu komandas biedru Hariju Janušausku un izcīnīja 1. vietu. Savukārt Jaunušausks šajā svara kategorijā ieņēma 2. vietu.

Jauniešu konkurencē 3. vietu ieņēma Kaspars Bondarenko un Edgars Laugalis. Bondarenko svara kategorijā līdz 38 kilogramiem uzvarēja sešās cīņās, bet pusfinālā piekāpās Lietuvas sportistam, kurš vēlāk uzvarēja turnīrā. Laugalis svara kategorijā līdz 57 kilogramiem arī pieveica sešus pretiniekus, bet pusfinālā piekāpās vēlākam turnīra uzvarētājam no Somijas.

Vēl vienu 3. vietu liepājniekiem izcīnīja Andrejs Ušakovs, kurš startēja svara kategorijā līdz 59 kilogramiem U13 vecuma grupā.