Piektdiena, 28. februāris Skaidrīte, Justs, Skaidra

Divi jaunatnes čempioni

Divi jaunatnes čempioni
Foto: Publicitātes
17.08.2018 07:01

"Kurzemes Vārds"

Atslēgvārdi

Straujajos Gaujas ūdeņos aizvadīts Latvijas airēšanas slaloma jaunatnes čempionāts, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa ceturtais posms. SK “Atvars” airētāji Ivo Kurvins un Elīza Šēfere “Kazu krācēs” kļuva par valsts jaunatnes čempioniem.

“Atvara” airētāji Valmierā piedalījās K1 laivu klasē vīriešiem un sievietēm gan individuālajā, gan komandu braucienos, kā arī C1 laivu klasē vīriešiem individuālajā un komandu braucienā.

Ivo Kurvins aizvadīja stabilas sacensības un kļuva par Latvijas jaunatnes čempionu K1 klasē, bet Latvijas kausa ceturtā posma sacensībās viņam 3. vieta. Kristers Kaļķis, Ivo Kurvins un Ralfs Maisiņš komandu sacensībās ierindojās 4. vietā.

Bruno Vēbers ieņēma 1. vietu C1 klases U16 grupā, bet, apvienojot spēkus ar Ralfu Maisiņu un Ivo Kurvinu, komandu braucienā Bruno C1 klasē ieņēma 3. vietu.

Vēl vienu jaunatnes čempionāta titulu Liepājai K1 klasē sagādāja Elīza Šēfere, kura Latvijas kausa posmā ierindojās 2. vietā. Annija Glezere, Elizabete Kurvina un Helēna Rozentāle komandu braucienā ieņēma 3. vietu.

Valmierā norisinājās Alda Kļaviņa piemiņas kausa izcīņa. Traģiski no dzīves aizgājušā Atlantas olimpisko spēļu dalībnieka piemiņas sacensībās startēja ap 130 sportistu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Šoreiz tika izveidota sarežģīta trase, un tās izbraukšana no airētājiem prasīja īpašu precizitāti un meistarību.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli