Pirmdiena, 17. februāris Konstance, Donats

Dos startu Pludmales volejbola un tenisa līgai

Dos startu Pludmales volejbola un tenisa līgai
Foto: Ģirts Gertsons
06.06.2019 11:48

liepajniekiem.lv

12.jūnijā ar pludmales volejbola turnīra pirmo posmu tiks atklāta šā gada Liepājas Pludmales volejbola un tenisa līgas sezona, informē turnīra galvenais tiesnesis Gatis Špakovskis.

Laukumos pie LOC Tenisa halles norisināsies pieci turnīra posmi pludmales volejbolā un tikpat pludmales tenisā. Pludmales līgas noslēguma posms tiks aizvadīts 14. augustā. Turnīros aicināts piedalīties ikviens, kurš sasniedzis 14 gadu vecumu.

Pludmales volejbola turnīra posmi tiks aizvadīti 12. un 26. jūnijā, 10. un 24. jūlijā, kā arī 7. augustā. Visu turnīra posmu sākums paredzēts pilksten 17.30 ar reģistrēšanos turnīram, bet pašu spēļu sākums paredzēts pulksten 18. Formāts paliek nemainīgs – katrā posmā komandu sastāvs tiek salozēts, tā ka droši uz turnīru ikviens var ierasties vienatnē.

Pludmales tenisa turnīra posmi norisināsies 19.jūnijā, 3., 17.un 31.jūlijā un 14.augustā. Visu turnīra posmu sākums paredzēts pulksten 17 ar reģistrēšanos turnīram, bet pašu spēļu sākums paredzēts 18. Turnīra posmi trīs reizes notiks vīriešu un sieviešu pāriem, savukārt, divas reizes paredzētas jaukto pāru spēles. Gadījumos, kad nav pārinieka, turnīra norises vietā pasākuma organizatori palīdzēs to atrast, kā arī, ja nav sava pludmales tenisa rakete, uz turnīra norises laiku pasākuma organizator to nodrošinās. Sliktu laika apstākļu dēļ (stiprs vējš vai lietus) konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

Sadarbībā ar

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli