Ducis medaļu džudistiem

16.03.2016 06:58

Latvijas čempionātā džudo U14 un U16 vecuma grupās Saldū Liepājas Kompleksās sports skolas jaunie džudisti izcīnīja 12 medaļas, no kurām 5 bija augstākā kaluma.

Četrus zeltus liepājnieki ieguva U14 grupā – Maksims Šestakovs svarā līdz 32 kilogramiem, Pāvels Višņovs svarā līdz 35 kilogramiem, Maksims Duinovs svarā līdz 55 kilogramiem un Danils Djakovskis svarā līdz 60 kilogramiem. U16 grupā par uzvarētāju kļuva Daniels Kuļišs svara kategorijā līdz 81 kilogramam.

Kopumā pie medaļām tika lielākā daļa LKSS džudistu, jo čempionātā piedalījās 20 sportisti. Komandu vērtējumā ar 12 godalgām LKSS ieņēma 2. vietu, piekāpjoties tikai klubam “Lido”.