Duinovs Vācijā aizcīnījās līdz bronzai

03.04.2019 07:09

Brēmenē notikušajā starptautiskajā džudo turnīrā un treniņnometnē “Masters Bremen 2019” Liepāja bija pārstāvēta ar trīs džudistiem, no kuriem labāko rezultātu sasniedza Maksims Duinovs. Viņš U18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 81 kilogramam ieņēma 3. vietu.

Kopumā šajās sacensībās piedalījās 21 valsts 806 sportisti, kuri mērojās spēkiem U21 un U18 vecuma grupās. Vecāko džudistu kategorijā Liepājas Komplekso sporta skolu pārstāvēja Artjoms Galaktionovs. Liepājnieks startēja svara kategorijā līdz 66 kilogramiem, kurā mērojās 77 cīkstoņi. Galaktionovs pirmajā duelī pārspēja beļģi Belminu Valku, otrajā uzvarēja Dāvidu Erni no Šveices, bet nākamajā cīņā mūsējais nolauza Suheilu Uijaru no Nīderlandes. Turpinājumā Galaktionovs atzina sacensību nākamā uzvarētāja nīderlandieša Ivo Verhorsterta pārākumu. Līdz ar to Artjoms nonāca gandarījuma sacensību zarā, kur vēl bija iespēja aizcīnīties līdz bronzas godalgai. Tomēr līdz izšķirošajām cīņām Galaktionovs nenonāca, jo piekāpās brazīlietim Vilianam Limam un ierindojās 12. vietā.

Sākotnēji līdzīgi klājās Maksimam Duinovam svara kategorijā līdz 81 kilogramam, kurā piedalījās 44 sportisti. Duinovs pārspēja Ādamu Tazabajevu (Francija), Noā Hetcu (Šveice) un Melkeru Jungkvistu (Zviedrija), taču ceturtajā cīņā piekāpās Janam van Herkam no Nīderlandes un nonāca bronzas zarā. Duinovam gandarījuma turnīrā, lai izcīnītu 3. vietu bija nepieciešams uzvarēt trīs cīņās, un liepājnieks to arī paveica. No Duinova rokas krita Žanpjērs Lēvs (Vācija), Abdulkerims Magomadovs (Beļģija) un izšķirošajā cīņā arī vācietis Tims Mellers.

Ivans Mihaļovs startēja U18 vecuma grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem, kur uz uzvaru pretendēja 68 sportisti. Pirmajā cīņā Mihaļovs nolauza Aleksi Moinā-Dedo no Šveices, bet otrajā duelī piekāpās Mikaelam Einaudi no Francijas un no tālākām cīņām izstājās.