Trešdiena, 15. maijs Sofija, Taiga, Airita, Arita

Evelīna Ķīvīte izcīna 1.vietu

12.07.2018 12:10

No 9.līdz 11.jūlijam Rīgā tika aizvadīts ”Zālīša kauss U14”, kas vienlaikus bija arī ”LTS kausa 6.posms” U14 vecuma grupai. Liepājas Tenisa sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja Evelīna Ķīvīte, Karolīna Skābe, Enija Paula Aploka, Dāvids Špaks, Dāvis Rolis un Ričards Špaks.

Liepājas Tenisa sporta skolā portāls noskaidroja, ka Ričards Špaks un Dāvis Rolis no turnīra izstājās jau 1.kārtā, bet Dāvids Špaks 1.kārtā ar 6-3 6-2 tika galā ar Maksimu Kazancevu (Orange Tennis). 2.kārtā Dāvids ar 7-6(7) 6-1 pārspēja Stefanu Audriņu (Zauers TK), bet cīņā par iekļūšanu finālā Dāvids ar 4-6 1-6 piekāpās Gustavam Dambiņam (Tennis Pro Academy). Cīņā par 3.vietu Dāvids Špaks spraigā ciņā pret Artjomu Afanasjevu (Orange Tennis) ar 6-4 4-6 6-7(4) diemžēl piekāpās un ierindojās 4.vietā.

Meiteņu konkurencē Karolīna Skābe spraigā cīņā ar 6-4 2-6 3-6 nespēja gūt uzvaru pār Denielu Konstantinovu (Biedrība Tennis Rīgā) un no turnīra izstājās. Enija Paula Aploka 1.kārtā ar 6-1 6-4 pārspēja Alīnu Krancmani (Biedrība Tennis Rīgā), bet cīņā par iekļūšanu pusfinālā Enija ar 6-7(3) 1-6 piekāpās Angelīnai Bļinovai (TSS Open). Evelīna Ķīvīte 1.kārtā ar 6-2 6-1 pārspēja Jekaterinu Babaicevu (Orange Tennis). 2.kārtā ar 6-3 6-4 tika pārspēta Ksenija Rage (Tennis Pro Academy). Pusfinālā Evelīna ar 6-3 6-1 guva uzvaru pār Nikolu Nikolajevu (Biedrība Tennis Rīgā). Finālā Evelīna Ķīvīte ar 0-6 6-1 6-2 guva uzvaru pār Angelīnu Bļinovu (TSS Open), līdz ar to Evelīna Ķīvīte izcīnīja 1.vietu LTS kausa 6.posmā U14 vecuma grupā.