Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Finālā tikās divi Liepājas šautriņu metēji

Ilustratīvs (Foto: Ģirts Gertsons)
28.12.2018 07:01

Apšuciemā, viesnīcā “Arkadia”, norisinājās 2018. gada noslēdzošās reitinga sacensības šautriņu mešanā – “LDO Latvijas kauss 2018”, ko organizēja Latvijas darta organizācija. Vīriešu konkurencē līdz finālam tika un 2. vietu ieguva priekulnieks Aigars Strēlis, bet jauniešu grupā izšķirošajā cīņā sacentās divi liepājnieki.

Trīs dienās sacentās 90 šautriņu metēji, kuru cīņas bija spraigas, dažādām emocijām bagātas un brīžiem ar pārsteidzošu iznākumu. Vīriešu finālā tikās daudzkārtējs Latvijas čempions un šī gada Latvijas izlases dalībnieks Aigars Strēlis no ŠMK “Priekule” un Rihards Tomašickis no “Kuorsovas”. Šoreiz labāka spēle padevās Tomašickim, kurš pārspēja Strēli ar rezultātu 5-3. Priekulnieks Kristaps Mickus un “Kuorsovas” pārstāvis Laimonis Naglis ierindojās 3. vietā.

Sieviešu finālā tikās viena no šī gada Latvijas izlases spēlētājām Anda Seimane (BDK “Lūsis”) un daudzkārtējā Latvijas čempione Zeltīte Strade (“Kuorsova”). Sīvā cīņā ar rezultātu 5-3 uzvarēja Z. Strade. Dalīta 3. vieta Marijai Ružānei un Anitai Punculei (abas no “Kuorsovas”).

Jauniešu konkurencē finālā sacentās divi ŠMK “Liepāja” pārstāvji. Precīzāks un rezultatīvāks šoreiz bija Ralfs Laumanis, kurš finālā ar 3-2 pārspēja Robertu Buļko.

Vīriešu pāru sacensībās Rihards Tomašickis kopā ar priekulnieku Madaru Razmu finālā ar 4-1 uzvarēja DK “Irlava” sportistus Gati Ozolu un Igoru Ņikitinu, bet sieviešu konkurencē Zeltīte Strade ar Mariju Ružāni ar 4-1 pārspēja SK “Bauskas darts” pārstāves Aretu Kovaļevsku un Ilvu Kalniņu.

2019. gada sezona sāksies ar Latvijas čempionātu, kas no 18. līdz 20. janvārim notiks viesnīcā “Arkadia” Apšuciemā.