Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

Flaksim 45.vieta sacensību pirmajā posmā

17.08.2018 00:14

Latvijas riteņbraucējs Andžs Flaksis ceturtdien ierindojās 45.vietā Norvēģijā notiekušā “Arctic Race of Norway” (UCI 2.HC) daudzdienu velobrauciena pirmajā posmā.

Ceturtdien notikušajā pirmajā posmā riteņbraucējiem bija jāveic 184 kilometrus gara distance, uzvaru izcīnot “Beobank – Corendon” nīderlandiešu sportistam Metjū van der Poelam, kurš finišēja lielajā grupā pēc trīs stundām, 50 minūtēm un 19 sekundēm.

Flaksis, kurš pārstāv “Holowesko – Citadel p/b Arapahoe Resources” vienību, uzvarētājam zaudēja 47 sekundes, kas viņam ļāva ierindoties 45.pozīcijā.

Vēl sacensībās piedalās “Israel Cycling Academy” komandu pārstāvošais Latvijas čempions Krists Neilands un Gatis Smukulis no “Delko Marseille Provence KTM”. Neilands finišēja vienā grupā ar Smukuli, kas no līdera atpalika sešas minūtes un 41 sekundi. Neilands attiecīgi ieņēma 93.pozīciju, bet Smukulis bija vienu vietu aiz Neilanda.

Smukulis šajā velobraucienā piedalījās arī pagājušajā gadā, taču ceturtajā posmā viņš izstājās. Vēl iepriekš neviens cits Latvijas riteņbraucējs “Arctic Race of Norway” sacensībās nav piedalījies.

Norvēģijas ziemeļos notiekošais velobrauciens notiek sesto reizi un četru posmu garumā tas ilgs līdz svētdienai.