Florbolisti sāk ar pārliecinošu uzvaru

19.09.2006 10:24

0

Nedēļas nogalē pirmo maču Latvijas florbola pirmajā līgā aizvadīja FK “Kurši”, kas savā laukumā ar 10:2 (2:1, 6:0, 2:1) sagrāva “Latgranulas” vienību. Jau rakstījām, ka starpsezonu posmā “Kuršu” komandai pievienojās FK “Rīga” spēlētājs Ģirts Ansons, kurš mūsu vienības rindās ne tikai spēlē pirmajā līgā, bet arī pilda trenera funkcijas jauniešu komandās. Debijas mačs viņam izvērtās ļoti veiksmīgs, jo jau trešajā spēles minūtē tieši Ģ.Ansons pēc Mārtiņa Grosa piespēles atklāja rezultātu.

Šajā cīņā jāuzslavē arī “Kuršu” jaunā maiņa – Aigars Krickis, Kārlis Kvāls un Sandis Vilsons, kuri kopējiem spēkiem pirmā perioda beigu daļā panāca 2:0. Lai arī pusminūti pirms trešdaļas beigām viesiem rezultātu izdevās samazināt, cerības uz labvēlīgu iznākumu viņiem izzuda nākamajās divdesmit minūtēs, kad liepājnieki pretinieku vārtsargu pārspēja sešas reizes, panākot jau 8:1. Skaistākos vārtus “Kuršu” florbolisti guva, spēlējot vairākumā, kad pēc Ģ.Ansona piespēles no vārtu otrās puses Arnis Lasmanis bumbiņu burtiski ielika vārtu četrstūrī. Beidzamajā periodā, kad mača liktenis jau bija izšķirts, liepājnieki izcēlās vēl ar diviem precīziem raidījumiem, uz ko “Latgranulas” florbolisti atbildēja ar vienu vārtu guvumu. Rezultatīvākais mūsu vienības rindās bija Ģ.Ansons, kurš guva trīs vārtus un izdarīja tikpat rezultatīvas piespēles.

Nākamo maču FK “Kurši” aizvadīs 24.septembrī izbraukumā, kad Stalbē tiksies ar pērnā gada virslīgas pastarīti “Pārgauju”.