Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Grobiņnieki kopvērtējuma virsotnē

26.07.2018 07:01

Siguldas “Fischer” slēpošanas centrā aizvadīts Latvijas atklātā mototriāla čempionāta otrais posms. Prestižajā A/B klasē 2. vietu ieguva “Grobiņas MK” sportists Kristers Einass, bet D grupā uzvarēja Kristera komandas biedrs Guntars Mateuss.

Grobiņnieks Kristers Einass pirmā posma uzvarai šoreiz pievienoja 2. vietu. Einass trīs apļu summā iekrāja 64 punktus, bet par posma uzvarētāju ar 47 punktiem kļuva “MT Skolas” triālists Kaspars Vērnieks.

Savukārt D grupā šosezon turpina dominēt Guntars Mateuss, kurš nepārspēts palika arī Ugāles sacensībās. Mateuss Siguldā ar 31 punktu diezgan pārliecinoši pārspēja savus tuvākos sekotājus. Šoreiz tie bija igauņu braucēji Ants Rehe no “EM Sport” un Ostrats Hans no “Atenaa”.

Latvijas čempionāta kopvērtējumā Kristers Einass ar 185 punktiem saglabā līderpozīciju, bet 2. vietā ar 155 punktiem atrodas Kaspars Vērnieks. Grobiņas “Viking Trial” pārstāvji Niks Alksnis, Arvis Alksnis un Artis Alksnis Siguldas posmā nestartēja un kopvērtējumā ieņem attiecīgi 5., 7. un 12. vietu.

Jau šīs nedēļas nogalē Saldus novada “Silavotiņu” trasē norisināsies mototriāla trešais un ceturtais posms.